עידן שריקי נשלח ליציע. שחקן נתניה: הוא בהלם

החלוץ שפתח לאחרונה הוצא מהסגל. גורם: "אולי זה רמז על שחרור בינואר". התכנית של יוסי מזרחי לקראת הפועל ת"א: שמירה כפולה על גיל ורמוט

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  19.12.14 - 13:33
אז מה קרה פתאום? שריקי לא בסגל
אז מה קרה פתאום? שריקי לא בסגל
תחילת כתבה

אחרי עוד שבוע לא פשוט, במהלכו תיכננו השחקנים להשבית את האימונים בעוד כשבועיים וחזרו בהם, מכבי נתניה שוב צריכה לשים את הבעיות בצד. השחקנים של יוסי מזרחי יארחו מחר (שבת ב-19:30) במסגרת המחזור ה-14 של ליגת העל את הפועל ת"א, שתגיע אחרי ארבעה הפסדים רצופים.

מזרחי מתכנן שני שינויים בהרכב שסיים בתיקו מאופס עם מ.ס אשדוד במחזור הקודם, כשעמית בן שושן או רן רול יחליפו את אנס דאבור. את עידן שריקי יחליף ב-11 דיא סבע. ההפתעה של היום: שריקי לא סתם יוצא מההרכב, הוא גם נשלח ליציע. החלוץ, שפתח בשני המשחקים האחרונים, לא ייכלל בסגל של מזרחי. "הוא בהלם", אמר אחד משחקני נתניה וגורם בקבוצה הוסיף: "אולי מראים לו את הדרך החוצה בינואר".

באסיפה המסכמת התעכב מזרחי על משחק ההתקפה של הפועל ת"א, ובעיקר על גילי ורמוט, והבהיר כי הוא מצפה לשמירה כפולה בכל פעם שהכדור אצל כוכב האדומים. יחד עם זאת, בנתניה מודעים לעובדה שההגנה של האדומים לא במיטבה.  "יש להם נקודות תורפה", אמר גורם בקבוצה, "הם בתקופה לא טובה והמטרה היא שלא יתאוששו על חשבוננו".

מזרחי אף הראה לשחקנים קטעים מהמשחק מול אשדוד ואמר בין היתר: "הגבהנו יותר מדי לרחבה ואין לנו שחקנים גבוהים. חשוב שנלמד לשחק יותר על הקרקע". עידו לוי עדיין לא כשיר ולא יהיה בסגל כמו גם עומר פרץ שחזר מפציעה ארוכה לאימונים מלאים.

לרגל חג החנוכה אריאל הרוש, רן רול, שניר דורי, עומר פרץ, איאד עבו עוביד וראול גרשומוב הגיעו אתמול להצטלם עם אוהדים בעיר והתקבלו בחום.

הרכב משוער: אריאל הרוש, איאד עבו עוביד, ירין חסן, כריסטיאן סירגי, שמעון הרוש, גבי גיאורגיו, רומאריו פירס, עמית בן שושן (רן רול), דיא סבע, ערן לוי, לארי קאיודה.