ורד פצוע, התלבטות בין אבוחצירה לראיוס ב-11

מכבי חיפה תנסה להמשיך את המומנטום במשחק החוץ בסכנין (שבת, 18:45). הקשר ייעדר, גם משומר ומויאל לא בסגל. מיצ'ל וצוצאליץ' אמורים לפתוח

תומר לוי
תומר לוי  19.12.14 - 12:28
לא יהיה בסגל. ורד (צילום: אלן שיבר)
לא יהיה בסגל. ורד (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

אחרי שחגגה עם רביעיה בדרבי ועלתה גם לגמר גביע הטוטו, מכבי חיפה תנסה להמשיך במומנטום החיובי מחר (שבת) ב-18:45 מול בני סכנין. הירוקים יחפשו ניצחון חוץ במגרש לא קל, שיכול להקפיץ אותם למקום הרביעי בטבלה. עם זאת, אלכסנדר סטנוייביץ' צריך להתמודד שוב עם לא מעט חיסורים.

בנוסף לאייל משומר וקובי מויאל הפצועים, גם עידן ורד, שנמצא לאחרונה בכושר טוב מאוד, לא ייכלל בסגל. הקשר הימני עדיין סובל מאותה מתיחה שגרמה לו להיעדר גם מחצי גמר גביע הטוטו. כעת, המאמן מתלבט מי יחליף את ורד בהרכב, כאשר יהיה זה אחד מהשניים: שמעון אבוחצירה או רובן ראיוס, שהיה מצויין בגביע הטוטו.

בנוגע לראיוס, הדברים עדיין לוט בערפל. למרות שנראה היה כי הוא בדרך החוצה, ייתכן שבסופו של דבר הדברים ישתנו. סטנוייביץ', בכל מקרה, יודיע על שחרור הזרים, אם בכלל, רק בסוף החודש, כך שלכולם עדיין יש הזדמנויות להוכיח. אחד מהשחקנים הללו הוא מיצ'ל, שכבש בדרבי וימשיך לקבל קרדיט בהרכב במשחקים הקרובים, שיהיו חשובים מאוד לעתידו בקבוצה.

לקראת המשחק, המאמן ערך אסיפה לשחקנים, בה פירגן ואמר: "אהבתי את הנחישות שלכם נגד אשדוד בגביע הטוטו. הוכחתם לי שיש כאן עשרים שחקנים טובים ושיש על מי לסמוך".

ההרכב המשוער: ולדימיר סטויקוביץ'; מתן אוחיון, אדין צוצאליץ', אוראל דגני, טאלב טוואטחה; מיצ'ל, ג'אבר עטאא, חן עזרא יוסי בניון; שמעון אבוחצריה (רובן ראיוס), וויאם עמאשה