ב"ש מאוהבת: "בוזגלו לא פחות טוב מזהבי"

סגנית האלופה חגגה עם 0:3 בטדי. וגם: נאום המוטיבציה המיוחד של ברדה במחצית. אלירן עטר עדיין מועמד להגיע

רועי זריהן  23.12.14 - 08:44
השחקן הטוב בליגה? בוזגלו (צילום: אלן שיבר)
השחקן הטוב בליגה? בוזגלו (צילום: אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל שבע עברה אמש (שני) מבחן אופי גדול מאוד: סגנית האלופה שיחקה בנחיתות מספרית למשך 45 דקות בטדי, אבל בכל זאת הביסה 0:3 את בית"ר ירושלים ונשארה במרחק נגיעה משתי המוליכות של הליגה, הפועל קרית שמונה ומכבי תל אביב.

כזכור, רועי גורדנה ספג כרטיס אדום רגע לפני השריקה למחצית במצב של 0:0 - מה שלא ממש הפריע להצגה האדומה. מאור בוזגלו, ללא ספק ה-MVP הבלתי מעורער של הקבוצה, כבש פעמיים ובישל לוויליאם סוארס. ואם חיפשתם סיבה ליכולת של ב"ש בחצי השני, תמצאו אותה ככל הנראה באירועי המחצית.

"במחצית אלישע דיבר איתנו והסביר לנו שאפשר לנצח", אמר שחקן בב"ש, והמשיך: "לאחר מכן קרה משהו שהכניס אותנו יותר לטירוף. אליניב פשוט השתולל, הוא צעק לכולם 'אנחנו יוצאים למחצית השנייה בשביל לנצח ושום תוצאה לא מקובלת. מכאן אנחנו יוצאים עם 3 נקודות, קודם כל בשביל הקהל המדהים שלנו'. אחר כך, עלינו פשוט בטירוף למחצית השנייה, באותו הרגע לכולם היה ברור שמכאן אנחנו יוצאים רק עם 3 נקודות".

"אתמול הוכחנו דבר אחד פשוט, אנחנו קבוצה גדולה", אמר שחקן אחר בב"ש, שהתעורר במצב רוח מפרגן במיוחד. "כל אחד ואחד מהשחקנים שלנו גבר. בוזגלו לא פחות טוב מזהבי, אובידיו הובאן הוא הזר הכי טוב בארץ, אופיר דוידזאדה ובן ביטון צריכים לשתף פעולה גם בנבחרת, שלומי ארבייטמן לא הפסיק לעבוד, אליניב ברדה הוא הרוח מאחורי כל הקבוצה הזאת ואלישע לוי מנצח על כל התזמורת".

במקביל, ולמרות הניצחון היפה, בב"ש ממשיכים לחשוב על החיזוק בינואר. כידוע, אחד השמות המובילים ברשימה של אלישע לוי הוא אלירן עטר. כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט, ריימס עדיין לא החליטה באיזה קונסטלציה היא תשחרר את החלוץ, האם בהשאלה או שבמכירה. בכל מקרה, בבאר שבע יקחו את עטר רק במקרה של קנייה או באופציה של השאלה עם זכות ראשונים לקנייה לאחר מכן.