מתחזקת: מונרוי יחתום לעונה וחצי במכבי פ"ת

הקשר הספרדי (27) יגיע לארץ אחרי חג המולד. גם אלעד גבאי יצטרף?

רועי זריהן  25.12.14 - 09:07
מונרוי, בקרוב באם המושבות
מונרוי, בקרוב באם המושבות
תחילת כתבה

אייטור מונרוי יהיה הרכש הראשון של מכבי פתח תקווה בחלון העברות הקרוב. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הקשר הספרדי בן ה-27 נמצא במשא ומתן מתקדם עם הנהלת מכבי פ"ת, והוא צפוי לנחות בארץ בתחילת השבוע הבא (לאחר חופשת הכריסמס) ולחתום על חוזה לעונה וחצי. שכרו של השחקן יעמוד על 8,000 יורו בחודש. "מדובר בשחקן מצוין, בדיוק בעמדה שהייתה חסרה לנו", אמר גורם במועדון.

מונרוי, קשרה הספרדי של קלוז' הרומנית, הספיק ב-2005 לחתום באתלטיקו מדריד, רק שלא זכה להזדמנות בקבוצה הראשונה ושיחק בעיקר בקבוצות המשנה של אתלטיקו. ב-2009 עבר ללוגרונייס וב-2011 נדד לרומניה. כאמור, מונרוי יגיע ארצה בימים הקרובים ויעשה צעד נוסף בדרך לתחנה החמישית בקריירה שלו.

מונרוי, אם כן, הוא ככל הנראה לא השחקן היחידי שיצטרף לסגל של רן בן שמעון בחודש ינואר. המאמן כבר הודיע להנהלת מכבי פ"ת שהוא מעוניין גם במגן הימני, אלעד גבאי, שקיבל ממכבי חיפה את האפשרות למצוא לעצמו קבוצה אחרת. "צריך לראות אם במגבלות התקציב שלנו אפשר להביא גם את גבאי", אמרו בקבוצה, כשהכוונה היא לשכרו הגבוה של המגן ששיתף פעולה בעבר עם בן שמעון בקריית שמונה.

אחרי שהובסה על ידי מכבי תל אביב בשבוע שעבר, מכבי פתח תקווה תנסה להתאושש בשבת מול מכבי נתניה (18:30, אצטדיון המושבה) - מולה סיימה בסיבוב הראשון ב-4:4 מטורף. הקבוצה של בן שמעון מדורגת ערב המחזור ה-15 במקום החמישי בטבלה (19 נקודות), אבל הפער שלה מהקו האדום עומד על 5 נקודות בלבד.