הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סימן שאתה צעיר: זריהן יישב 14 יום בכלא צבאי

קשר אשדוד קיבל אישור להתאמן על אף שספג ריתוק, אך לא חזר לבסיס

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  25.12.14 - 09:50
זריהן, קיבל 14 ימי מחבוש
זריהן, קיבל 14 ימי מחבוש

ניב זריהן, קשרה הצעיר של מועדון ספורט אשדוד, יישב 14 ימים בכלא צבאי. אחרי שלא ציית להוראות מפקדיו, זריהן ספג 14 יום ריתוק בבסיס, אך קיבל אישור לצאת לאימונים של קבוצתו. אלא שהקשר לא חזר מיידית לבסיסו אחרי האימונים, ולכן ספג עונש של 14 ימי מחבוש. במועדון מנסים כעת להמתיק את העונש.

זריהן הגיע אמש (רביעי) לאימון וסיפר לחבריו ולאנשי הצוות המקצועי כי עבר עבירת משמעת, וכי הוא צפוי להיות מרותק לבסיסו. בצוות המקצועי הופתעו מהעניין, שכן זריהן הוא אחד השחקנים הממושמעים במועדון. אנשי מ.ס. אשדוד נמצאים מאז אתמול בקשר עם אביו של זריהן, שחקן העבר יגאל, מכיוון שהקשר הצעיר סגר את מכשיר הטלפון הנייד שלו.

זריהן, כמובן, ייעדר מהמשחק הקרוב של מ.ס. אשדוד - בשבת הקרובה (18:30, אצטדיון הי"א) מול הפועל חיפה. גם גדי קינדה הצעיר יחמיץ את המפגש, זאת בעקבות צבירת חמישה כרטיסים צהובים. תום מונד צפוי להחליף אותו בהרכב של ניר קלינגר. בנוסף, אלכסנדר דוידוב נמצא בספק להתמודדות בשל מתיחה במפשעה.

מועדון ספורט אשדוד תגיע למפגש עם הפועל חיפה אחרי שני משחקים רצופים ללא ניצחון, במהלכם לא כבשה אפילו שער אחד. הקבוצה של ניר קלינגר מדורגת ערב המחזור ה-15 במקום השביעי בטבלה (17 נקודות), אלא שהפער שלה מהקו האדום עומד על שלוש נקודות בלבד.