רמון דרש מאייל ברקוביץ': הורד פרופיל והפסק לדבר בתקשורת

אחרי השבוע הסוער, בעלי הפועל תל אביב נפגש עם המנג'ר וביקש ממנו לסייע לו בהחזרת השקט למועדון. גורם בכיר: "יוצאים כעת לדרך חדשה". בינתיים, נמשכים מאמצי הפיוס בין ברקוביץ' לחג'ג', בהפועל ינסו להפגיש את השניים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.12.14 - 19:05
יוריד פרופיל? ברקוביץ'
יוריד פרופיל? ברקוביץ'
תחילת כתבה

בהפועל תל אביב מנסים להחזיר את השקט. מחזיק זכויות הניהול, חיים רמון, נפגש הערב (חמישי) עם המנג'ר אייל ברקוביץ' בעקבות השבוע הסוער שעבר על המועדון והעימות בינו לבין איש העסקים, עידו חג'ג'. כזכור עיקר המחלוקת נסובה סביב סאגת צירופו של החלוץ האוזבקי, איוואן נגאייב. 

במהלך הפגישה הבהיר רמון למנג'ר כי הוא חייב להפסיק לצאת בדיבורים בכלי התקשורת, ובכלל, עליו להוריד פרופיל מבחינה תקשורתית ולהתרכז אך ורק בצד המקצועי. למרות הדברים החד משמעיים של רמון, מטרת השיחה הייתה להשקיט את כל אירועי הימים האחרונים ובמועדון מקווים שבעקבות השיחה הזו ישימו כל המעורבים את האירועים האחרונים מאחור, והסדר יחזור למתחם חודורוב.

בינתיים, נמשכים גם ניסיונות הגישור בין ברקוביץ' לחג'ג', כשהמטרה היא לנסות ולהפגיש בין השניים בימים הקרובים. גם במקרה זה, לטובתו של המועדון כולו, מקווים האדומים שבעקבות "סולחה" שכזו השניים ישימו את הסיפור מאחוריהם. גורם בכיר במועדון הוסיף: "עכשיו אנחנו מצפים לשקט ויוצאים לדרך חדשה".

בהפועל ת"א גם גילו הערב כי יפגשו את הפועל ראשון לציון במסגרת סיבוב ח' של גביע המדינה, אותה יריבה שהדיחה את האדומים מהמפעל לפני כשנתיים. "ראשל"צ ידועה כקבוצה שקשה לשחק נגדה כשהיא מארחת, הפועל למדה זאת על בשרה לפני שתי עונות", התייחס המאמן אסי דומב. "נתכונן היטב כפי שאנחנו רגילים לפני כל משחק ונעשה הכל כדי לשמח את האוהדים עם העפלת שלב".