בלבול העביר אימון ראשון במכבי חיפה: רק כשרון לא יספיק

יממה אחרי הזעזוע, המאמן הטרי הגיע לראשונה לכפר גלים ונפגש עם שחקניו החדשים. ביום רביעי הוא יוכל לזכות בתואר ראשון, כשיפגוש את מכבי ת"א בגמר גביע הטוטו

תומר לוי
תומר לוי  29.12.14 - 12:22
תחילת כתבה

אחרי שמונה במפתיע למאמנה החדש של מכבי חיפה, מרקו בלבול התחיל היום (שני) באופן רשמי את עבודתו במועדון. המאמן החדש, שיחתום על חוזה עד תום העונה, העביר אימון בכורה במתחם כפר גלים, כאשר מאוחר יותר (14:15, שידור ישיר באתר) - במסיבת עיתונאים לקראת גמר גביע הטוטו - הוא ידבר לראשונה כמאמן מכבי חיפה. "יש פה כישרון רב. ראיתי אתכם לא מעט העונה, אבל כישרון לבד לא מספיק. יש לנו עבודה רבה, שיהיה לנו בהצלחה", אמר בלבול לשחקניו החדשים.

במועדון מהכרמל טוענים כי בלבול היה בראש סדר העדיפויות מבחינתו של יעקב שחר, ששוחח כבר אתמול בבוקר עם המאמן וסגר עימו את כל הפרטים. "מרקו בלבול ראוי לתפקיד. הוא מאמן עם ותק, שעשה עונה יפה בבני סכנין בשנה שעברה. כמו רוני לוי, אלישע לוי ואריק בנאדו - גם לבלבול מגיע צ'אנס", אמרו בחיפה.

מעבר לניסיון להוביל את מכבי חיפה לזכיה בגביע הטוטו, בלבול יהיה מן הסתם בין מקבלי ההחלטות לקראת חלון ההעברות של חודש ינואר. רובן ראיוס, שמחזיק בהצעות מיוון ומאפואל ניקוסיה, מיצ'ל ואדין צוצאליץ' מתנדנדים כבר תקופה ארוכה - והמאמן החדש יצטרך להכריע בנוגע אליהם.

חיפה, באופן טבעי, תנסה גם לצרף שחקנים חדשים. איתי שכטר, בן שהר, טוטו תמוז וגילי ורמוט עומדים על הפרק, וחיפה תנסה לצרף לפחות את אחד מהם. לעומת זאת, יאקוב יוהאנסון, הקשר השבדי שנבחן במועדון לאחרונה, לא יצטרף בסופו של דבר. יוהאנסון סגר את תנאיו באא"ק אתונה היוונית.