בכר: יש עם מי לצאת למלחמה בקרית שמונה

המאמן מרוצה מה-1:3 על נתניה. יוסי מזרחי: "נמאס לי כבר לדבר על המצב"

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.01.15 - 21:06
קרית שמונה חוגגת עוד ניצחון (אנצ'ו גוש, ג'יני סוכנות צילום)
קרית שמונה חוגגת עוד ניצחון (אנצ'ו גוש, ג'יני סוכנות צילום)
תחילת כתבה

קרית שמונה ממשיכה לשמור על מקומה בטבלה, גם לאחר המפגש עם מכבי נתניה בצפון. החבורה של ברק בכר נכנסה לפיגור אמנם די מוקדם (דקה 7), אבל הצליחה לחזור לעצמה וכבר במחצית הראשונה הפכה בדרך ל-1:3 ענק. רועי קהת כבש צמד, דייויד מנגה גם הצטרף. מכבי ת"א תארח את הפועל ב"ש ביום שני, כרגע, הפער בין הצפוניים לאלופה עומד על 5 נקודות ומב"ש על 7 נקודות.

"כשיגיע הזמן לדבר על אליפות אנחנו נצהיר", אמר המאמן ברק בכר, "כרגע אנחנו ראשונים מהמחזור ה-3, זה לא מובן מאליו. בוא נחכה עוד קצת. ק"ש קבוצה מצוינת שבאה ועובדת וחוזרת מפיגור במגרש בוצי, הנעת הכדור לא היתה פשוטה. יש לנו קבוצה מצוינת ואפשר ללכת עד הסוף. כרגע זה הסגל שירוץ עד הסוף, אני מאוד מאמין בו. אולי יהיו שינויים, אבל כרגע אין משהו על הפרק. יש עם מי לצאת למלחמה. לא יודע מה אני רוצה ביום שני, כל תוצאה תהיה טובה לנו. יכול להיות שתיקו יהיה טוב לנו כי יישאר מרחק סביר".

רועי קהת אמר: "אני חושב שהיה לי משחק בסדר, יש מה לשפר. מקווה שאמשיך להשתפר גם בלי הגולים ואהיה טוב לכל אורך המשחק. הקבוצה היא המצטיינת, יש לנו חוזק כקבוצה. מקווה שנמשיך משבוע לשבוע, על אליפות נדבר רק במאי. לא מעניין אותי המשחק ביום שני, אם נמשיך לנצח יהיה טוב".

בצד המפסיד, יוסי מזרחי אמר בסיום: "במחצית השניה הייתה קבוצה אחת על המגרש, חבל מאוד. לא הגיע לנו להפסיד. אם לא החלטת שיפוט אני בטוח שהיינו מוציאים פה נקודות. במצב המנטלי בו אנחנו נמצאים מחוץ למגרש, בא שופט עם החלטה כזאת, אז ברור שסף השבירה הוא נמוך. חבל מאוד, בדקה אחת התפרקנו. לצערי, אנחנו לא נתחזק הרבה בינואר, נסתדר עם מה שיש ויהיה בסדר. כולם יודעים מה המצב הכלכלי שלנו. נצטרך לשחרר כמה שחקנים, חלקם כבר לא בסגל לאחרונה. נמאס לי לדבר על המצב ועל המשכורת. כשאין וודאות זה קשה, אני מצדיע לשחקנים שלי, הם שיחקו לא רע בכלל מול המוליכה, חבל מאוד שלא הבאנו נקודות".