בוקולי: "זו לא מכבי חיפה מי שהיתה אתמול על המגרש"

הקשר סיכם היטב את ה-2:2 עם הפועל פ"ת. שחר זעם בסיום: "כל העונה לא התעצבנתי כך". בחיפה גם היה מי שהאשים את השופט: "כל משחק יש טעות קריטית נגד הקבוצה". ראיוס, טוואטחה וגם משומר מאוכזבים ממעמדם

תומר לוי
תומר לוי  05.01.15 - 08:00
תחילת כתבה

בדקה ה-25 במושבה, אחרי שחן עזרא קבע 0:2 מול הפועל פתח תקווה, נראה היה כי השינוי על הקווים עשה את שלו. אחרי השריקה האחרונה למשחק, עם זאת, התברר כי כלום לא השתנה - וכי למרקו בלבול יש עוד המון עבודה. מכבי חיפה סיימה ב-2:2 מאכזב מאוד עם קבוצת התחתית, ולמרות שקופחה על ידי לירן ליאני (המלאבסים זכו לפנדל שלא היה ולא נברא), היא יכולה וצריכה לבוא בטענות אך ורק לעצמה.

"יש דברים שקשה להסביר. אנחנו צריכים להמשיך הלאה ולתקן את מה שלא עשינו הפעם", סיפר גוסטבו בוקולי בסיום וסיכם בכנות האופיינית לו: "זו לא מכבי חיפה מי שהיתה על המגרש. אנחנו צריכים כל אחד לחשוב טוב טוב. כדי להמשיך במכבי חיפה אנחנו צריכים לתת הרבה יותר על המגרש".

מי שעוד לא אהב את ההופעה של השחקנים, בלשון המעטה, הוא יעקב שחר. נשיא המועדון ירד בסיום לאזור חדרי ההלבשה ונראה כעוס במיוחד. לסובבים אותו אמר: "לא יכול להיות שהפועל פ"ת תשלוט ככה במשחק. התעצבנתי במשחק הזה כפי שלא התעצבנתי כל העונה". שחקן בחיפה הסכים עם הבוס ואמר: "פשוט בושה איך שנראינו, זה יותר גרוע מהפסד. איבדנו שליטה, כל התקפה שלהם כמעט הסתיימה בשער. אנחנו פשוט חלשים".

למרות הדברים האלה, במכבי חיפה היה גם מי שהאשים את האיש והמשרוקית בתוצאת הסיום. "השיפוט נגדנו מגמתי. לא היה צריך להישרק פנדל לזכות הפועל פ"ת. בכל משחק נעשות נגדינו טעויות קריטיות", תקף גורם במועדון הירוק.

רובן ראיוס, אייל משומר וטאלב טוואטחה - שלא שותפו - מאוכזבים מאוד ממעמדם בחיפה. החלטות בנוגע לראיוס ומיצ'ל, שני הקשרים אשר מתנדנדים, צפויות להתקבל בימים הקרובים. "אני רוצה להישאר, אבל אף אחד לא מדבר איתי ולא אומר לי כלום", אמר ראיוס למקורביו.

מי שכמעט בוודאות ישוחרר ממכבי חיפה הוא אלעד גבאי, כאשר גם אחד החלוצים בסגל צפוי לקבל הודעה דומה. במקביל, במועדון החלו לבדוק שמות של זרים אשר עשויים לחזק את הסגל של בלבול. גם איתי שכטר, כידוע, נמצא על הפרק מבחינתם של הירוקים.