ערן זהבי זומן להעיד נגד אוהד הפועל ת"א 'פואד'

שלב העדויות במשפטו של אוהד הפועל יחל ביום שלישי. גם איתן טיבי זומן. וגם: אייל ברקוביץ' הביע תמיכה באסי דומב אחרי המשחק מול הפועל חיפה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.01.15 - 13:44
ייפגשו בבית המשפט. זהבי ו"פואד" (אלן שיבר)
ייפגשו בבית המשפט. זהבי ו"פואד" (אלן שיבר)
תחילת כתבה

שלב העדויות במשפטו של אוהד הפועל תל אביב, אלרועי ידעי (המכונה 'פואד'), שתקף את ערן זהבי בדרבי האחרון, ייפתח מחר (שלישי) בבית משפט השלום בת"א. לדיון זומנו לא מעט עדים, ביניהם זהבי עצמו, וכן בלם הצהובים איתן טיבי, שכבר נתן עדות בעת החקירה ועל כן זומן להעיד במשפט. בנוסף, אחד המאבטחים שעצרו את ידעי ושוטר נוסף שלקח חלק בחקירתו הוזמנו להעיד בדיון. כזכור, פואד נמצא במעצר בית ומיוצג על ידי עורכי הדין אסף אלוויה וחיים יצחקי.

בעניין אחר, הפועל ת"א חזרה היום לאימונים והחלה בהכנות לקראת המשחק מול בני סכנין בשבת. במועדון מרגישים שהתקופה הקשה עדיין לא מאחוריהם (ארבע נקודות בשבעה משחקים), אך לאתר ערוץ הספורט נודע כי לאחר המשחק מול הפועל חיפה, נכנס המנג'ר אייל ברקוביץ' לחדר המאמן והביע תמיכה באסי דומב.

"אתה המאמן עד סוף העונה. כל עוד אני פה גם אתה פה", אמר המנג'ר האדום לבלם העבר. אין ספק כי מדובר בתמיכה רצינית מצד ברקוביץ' - שמגיעה לאחר שבועיים לא קלים בהם היחסים בין המנג'ר למאמן התערערו, זאת בעקבות העימות בין ברקוביץ' לעידו חג'ג'.

מעבר לכך, במועדון מתרגשים מאוד מהחזרה לבלומפילד, אחרי שנדדו במשך שלושה משחקים בעקבות עונשי הרדיוס שקיבלו לאחר אירועי הדרבי. "בלומפילד חסר לנו מאוד. אנחנו מתרגשים ובטוחים שבבלומפילד נוכל להיראות אחרת", ציין שחקן בהפועל ת"א.