יברחו לחיפה? ורד ומשומר כבר רשאים לחפש קבוצות אחרות

השניים מסיימים חוזה כבר בקיץ, במועדון טרם פתחו עימם במו"מ. בנוסף, אוחיון מאוכזב ממעמדו ועשוי לבקש שיחרור. לפני מכבי ת"א: 7 שינויים בהרכב שתירגל בלבול, ראיוס ומיצ'ל בפנים, עזרא וקינן בחוץ. קמארה ינחת הלילה

תומר לוי
תומר לוי  09.01.15 - 12:59
תחילת כתבה

כבר מספר שנים שמכבי חיפה מתקשה לבנות סגל שירוץ זמן רב ביחד ויוביל את המועדון להישגים, ונראה כי גם בקיץ הקרוב יהיו לא מעט שינויים בכרמל. אייל משומר ועידן ורד מסיימים חוזה אצל הירוקים בתום העונה, כך שהם רשאים כבר עכשיו לנהל משא ומתן עם כל קבוצה שתרצה אותם.

בחיפה טרם פתחו בשיחות עם המגן הימני והקשר, ואם לא יאריכו את חוזיהם - הם למעשה יאבדו אותם ללא כל תמורה (כפי שקרה בעבר עם דקל קינן ותומר חמד). שחקן שעשוי לעזוב את המועדון כבר במהלך חודש ינואר הוא מתן אוחיון. המגן/בלם מאוכזב ממעמדו במכבי חיפה וייתכן כי יבקש להשתחרר.

בנוסף, מכבי חיפה עשויה לקבל החלטה לשחרר את אחד החלוצים שבסגל (אלון תורג'מן, וויאם עמאשה, שמעון אבוחצירה, מוחמד כליבאת) כבר בינואר. כך או כך, בקיץ צפויה להתבצע שרשרת של שחרורים במועדון הירוק, כשבמקביל ינסו בחיפה להתחזק בשחקנים איכותיים. כמו כן, מספר שחקנים מושאלים ושחקני נוער יחזרו/יעלו לקבוצה.

ומאלו עשויים לעזוב - לזה שצפוי להצטרף. מוחמד קאמרה, קשרה האחורי של בולטון ולשעבר של נבחרת סיירה לאון, נחת לפנות בוקר (בין שישי לשבת) על מנת לעבור בדיקות רפואיות ולחתום. חשוב לציין כי קאמרה ערך חמש הופעות בלבד העונה (מתוך 24 מחזורים בליגת המשנה באנגליה) במדי בולטון וונדררס - כך שהוא ככל הנראה מגיע לישראל בכושר משחק לקוי.

בכל אופן, הצטרפות של קאמרה לסגל של מרקו בלבול צפויה לפגוע במעמדו של מיצ'ל, שככל הנראה ישוחרר במידה שיצורף שחקן זר נוסף. גם רובן ראיוס ממשיך להתנדנד.

בינתיים, בחיפה המשיכו גם היום בהכנות לקראת המפגש מול מכבי ת"א ביום ראשון ועל פי ההרכב שתירגל מרקו בלבול צפויה מהפכה נוספת ב-11 של הירוקים. אחרי שלא פתחו מול הפועל פ"ת, אייל משומר, מתן אוחיון, טאלב טוואטחה, מיצ'ל, ג'אבר עטאא, אלון תורג'מן, ורובן ראיוס תורגלו הפעם. מנגד, דקל קינן, שמואל שיימן, גוסטבו בוקולי, מוחמד כליבאת ואפילו חן עזרא נותרו בחוץ. ולדימיר סטויקוביץ', עידן ורד, אוראל דגני (יוסט לקישור), וויאם עמאשה צפויים לשמור על מקומם, אך בכל מקרה לא מדובר בהרכב הסופי של הירוקים להתמודדות.