מליקסון וגם דודי טוויטו הצעיר בהרכב של ב"ש

15:00: אלישע לוי פוגש את רעננה ללא דוידזדה המורחק. ג'ון אוגו ב-11

רועי זריהן  09.01.15 - 14:10
ושוב איתכם. מליקסון
ושוב איתכם. מליקסון
תחילת כתבה

הפועל רעננה היא לא בדיוק אחת מאריות הכדורגל הישראלי, אבל דווקא אותה הפועל באר שבע מתקשה מאוד לנצח. למעשה, מאז המחזור הראשון של עונת 2009/10 הקבוצה מבירת הנגב לא גברה על רעננה (חשוב לציין כי המועדון מהשרון היה בליגה הלאומית בחלק מהעונות בתווך).

כזכור, בסיבוב הראשון של העונה השתיים נפרדו ב-1:1, זאת למרות העובדה שהפועל באר שבע קיבלה לא פחות משלושה פנדלים במשחק. "זו הכבשה השחורה שלנו", ציינו במועדון. בשבת (15:00, וסרמיל) - במשחק שיפתח את המחזור ה-17 - האדומים ינסו לעשות סוף לנאחס.

אלישע לוי יחסר בשבת (וכן בשני המשחקים שלאחר מכן) את אופיר דוידזאדה, שהורחק נגד מכבי תל אביב. המגן השמאלי ספג יומיים מאוחר יותר הרחקה משני משחקים נוספים על ידי בית הדין של ההתאחדות לכדורגל, זאת לאחר שקרא לעבר ארז פפיר "אתה בושה לכדורגל". בהיעדרו של מגן הנבחרת, מי שיקבל הזדמנות בהרכב של הפועל ב"ש הוא דודי טוויטו הצעיר.

מאור מליקסון, שהחלים מפציעה במשפעה ונכנס כמחליף נגד מכבי ת"א, צפוי לפתוח גם הפעם על הספסל, זאת משום שבצוות המקצועי והרפואי מעדיפים לשלב את הקשר בהדרגה. לאור כך, סיראז' נאסר, שפתח בשני המשחקים האחרונים וזכה לשבחים, צפוי לפתוח ב-11. רועי גורדנה, שחוזר מהרחקה, סובל מכאבי וגב ונמצא בספק גדול. שחקן נוסף שחוזר מהרחקה הוא ג'ון אוגו, שככל הנראה יחזור ל-11 למרות היכולת המצוינת של גל אראל בבלומפילד.

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; בן ביטון, וויליאם סוארס, טומיסלב פאיוביץ', דודי טוויטו; ג'ון אוגו, אובידיו הובאן, מאור מליקסון, מאור בוזגלו, אליניב ברדה; שלומי ארבייטמן.