מזרחי: "אין לי מושג איזה סגל יהיה פה עוד שבוע"

מאמן מכבי נתניה שוב ספג קללות בסיום ה-2:0 מול הפועל חיפה. עטר: "נתניה זו הקבוצה האהובה עליי, אך לא כשהיא נגדי. מאחל לה לנצח בכל משחק עד סוף העונה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.01.15 - 20:53
תחילת כתבה

מכבי נתניה לא מצליחה להתרומם. הקבוצה המעיר היהלומים הפסידה הערב (שבת) במשחק תחתית חשוב במיוחד, 2:0 מול הפועל חיפה. האוהדים, שוב, קיללו את יוסי מזרחי וקראו לו להתפטר, אלא שהוא עצמו עדיין לא מרים ידיים.

"שיחקנו רע מאוד", אמר המאמן הנתנייתי לאתר ערוץ הספורט בסיום. "אנחנו נמצאים בחוסר ודאות כבר תקופה ארוכה, אבל ננסה כמה שניתן במצב הזה. אני לא רוצה לדבר על כל מה שמסביב, כי גם במשחק כזה היינו צריכים לדעת לא לספוג ולסיים בתיקו".

לאחר מכן, התייחס מזרחי לעובדה שנתניה עומדת בפני גל שחרורים, ולא נשמע אופטימי במיוחד: "אני לא יודע אם השחקנים ששיחקו פה הים, יהיו פה גם בשבוע הבא מול אחי נצרת בגביע ומול סכנין. אני לא יודע עם איזה סגל יהיה לי בשבועות הבאים".

בצד השני היו הרבה יותר חיוכים. "זה היה משחק טוב שלנו, התרחקנו מאוד מקו האדום", סיכם ראובן עטר, והתפנה לפרגן לצד השני: "נתניה זו הקבוצה שאני הכי אוהב, זה לא סוד. מאוד כואב לו שהיא מפסידה, אבל לא היום. אני מאחל למועדון הזה להישאר בליגה ושבשבוע הבא ינצחו".