הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קורצקי: קליימן הביא לנו הרבה נקודות, לא כועס

מאמן בית"ר י-ם נותן גב לשוער, ששיחק לא טוב ב-3:3 מול אשדוד: "מצבים נייחים זו אחריות של כל הקבוצה". קלינגר: "זה יהיה סיוט אם לא נהיה בפלייאוף העליון"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  10.01.15 - 21:26

ואז בית"ר ירושלים חזרה לעצמה. 10 שערים כבשו הירושלמים בשלושת המשחקים האחרונים, וגם הערב (שבת) הם הוליכו 1:3 על מ.ס אשדוד בחוץ, אבל החגיגה של מנחם קורצקי הגיעה לסיומה בצורה כואבת. שער של מיכאל אוחנה בדקה ה-93 קבע 3:3 דרמטי באצטדיון הי"א ועצר את המומנטום הצהוב-שחור.

"אחרי שהובלנו פעמיים בשני שערים, 0:2 ו-1:3, היינו צריכים לנצח", סיכם מנחם קורצקי המאוכזב בסיום. "ספגנו שני שערים מהירים, אבל זה הכדורגל וזה אופייני למגרש באשדוד, בייחוד בגשם. ברור שהתכנית שלנו הייתה לברוח ממרכז הטבלה וגם התוצאות היו לטובתנו, אבל בכדורגל לא כל מה שמתכננים הולך. זה נופל בדברים הקטנים".

לאחר מכן, התייחס המאמן לבוריס קליימן, שהציג משחק לא טוב: "הוא ספורטאי, לא צריך לעודד אותו. נכון שהוא לא היה במיטבו, אבל הוא הביא לנו המון נקודות העונה. אסור לשכוח שמצבים נייחים זו אחריות אישית של כל שחקן. חיזוק? ברור שאנחנו חייבים להעמיק את הסגל כדי להשיג את המטרות שלנו".

ניר קלינגר יצא ברגשות מעורבים, למרות שהצליח להשיג שיוויון בתוספת הזמן. "אני מרוצה מהנקודה, אבל זה היה עוול אם היינו יוצאים בלי כלום", אמר המאמן. "זה היה משחק מאוד מוזר, לספוג שלושה שערים משלושה איבודים. לרגע לא הרמנו ידיים ואנחנו מתקדמים בנושא של האופי".

קלינגר המשיך לנתח את המשחק עצמו, וגם התייחס למיקומים לקראת סוף העונה: "מי שצפה במשחק, בבית או פה, ראה משחק טוב ונהנה משישה שערים. לא חושב שיש מגיע בכדורגל, צריך לקחת. בסופו של יום, מי שיצליח להתברג בפלייאוף צפויה לו הנאה גדולה. מי שלא, יהיה לו סיוט. ברור איפה אנחנו רוצים להיות".