ק"ש הובסה. ברק בכר: "קונה הפסד אחד בכל 17 משחקים"

בפעם הראשונה העונה, המוליכה ירדה מנוצחת. ק"ש הובסה 3:0 ע"י מכבי פ"ת, אלא שהמאמן לא מודאג: "אין משבר, הפסדנו בצדק כי הם רצו יותר". בן שמעון: "מעט אנשים נתנו לנו סיכוי". מכבי יכולה לצמק את הפער לנקודה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.01.15 - 23:00
תחילת כתבה

זה היה חייב לקרות מתישהו. 17 מחזורים מפתיחה העונה - והפועל קרית שמונה הרגישה טעמו של הפסד מהו. תבוסה, יותר נכון. מוליכת ליגת העל הגיעה למושבה וחטפה 3:0 ממכבי פתח תקוה ומרן בן שמעון, האיש שהוביל אותה רק בעונת 2011/12 לאליפות היסטורית.

עידן שמש, נאור פסר ומרוואן קבהא הכניעו את גיא חיימוב שלוש פעמים והפער של ברק בכר ממכבי תל אביב עלול לרדת לנקודה בלבד - אם האלופה תנצח את מכבי חיפה בסמי עופר בראשון. "במשחקים שבהם היריבה רצה יותר, נותנת יותר ומשקיעה יותר, אז אין לנו שום יתרון", סיכם המאמן. "ראו את זה הפעם, מכבי פ"ת ניצחה בצדק".

בכר המשיך לנתח את מה שהוביל להפסד: "הפסדנו פעם אחת ב-17 משחקים, זו משהו שאני קונה אותו תמיד. למרות שכל השערים הובקעו מטעויות של ההגנה שלנו, לא קרה שום דבר. השחקנים נתנו קצת פחות מבדרך כלל, אבל נעודד אותם. אחרי הפסד אחד לא מדברים על משבר, כי יש משחק גביע בשלישי וצריך לנצח אותו".

רן בן שמעון, שרשם ניצחון מתוק במיוחד על האקסית, אמר: "מעט מאוד אנשים נתנו לנו סיכוי לנצח, אבל השחקנים שלי השאירו את הלב על המגרש. אני גדול המאמינים, אבל גם אני לא ידעתי שאנצח כך את קרית שמונה. היא תרוץ לאליפות עד תום העונה".

כעת, בן שמעון כבר מסתכל קדימה. "היו הרבה דברים טובים, אבל גם מכאן יש לאן להתקדם", סיכם. "הצלחנו להוציא מעצמנו היום, ידענו שאנחנו בשיאנו ותפסנו את ק"ש קצת פחות מוכנה. עכשיו אנחנו צריכים לגלות יצייבות ולייצר מומנטום, אין מה לסמן יעדים. עדיין יש יעדים לשיפור ביכולת שלנו".