הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אכזבה ענקית בבית"ר: "זה כמו הפסד עבורנו"

קורצקי חיזק את קליימן אחרי ה-3:3 מול אשדוד. אזולאי בספק לגביע בחמישי

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.01.15 - 08:15

אכזבה גדולה בבית"ר ירושלים אחרי ה-3:3 הדרמטי מול מ.ס אשדוד. בסיום, ביקש מנחם קורצקי מהשחקנים להרים את הראש ולהתרכז במשחק הגביע ביום חמישי מול הפועל אשקלון מליגה א', אבל השחקנים ישבו דקות ארוכות עם הראש בין הידיים.

"חשבנו שהמשחק שלנו והלכנו אחורה במצבים הנייחים", אמר עומר אצילי לאתר ערוץ הספורט, והתייחס גם לעובדה שפתח וליתר המטרות של בית"ר: "מקווה להמשיך להבקיע כשאני בהרכב. עכשיו יש לנו משחק גביע וזו משימה מאוד חשובה עבורנו".

"מבחינתנו מדובר בהפסד", אמרו במועדון. "כשאתה מוביל פעמיים 2:0 ו-3:1 לא יכול להיות שלא תחזור הביתה עם 3 נקודות". בוריס קליימן לקח אחריות על השערים שספג ובחדר ההלבשה זכה לעידוד מצד השחקנים וגם מהמאמן, שהיה שוער בעברו. בסיום, קורצקי ומאמן השוערים, גיא סלומון, שוחחו עם קליימן וחיזקו אותו: "לא כועסים עליך, אתה שוער גדול ועוד תביא לנו הרבה נקודות".

שלומי אזולאי, שנפגע אתמול במפשעה, ייבדק וההערכה היא שלא יסכנו אותו מול הפועל אשקלון בגביע בחמישי ויעדיפו לשמור אותו למשחק הליגה הקרוב. קלאודימיר פריירה יחזור אחרי שריצה עונש הרחקה בגין חמישה כרטיסים צהובים. כמו כן, במשחק נגד אשקלון מתכוון המאמן לערוך עוד מספר שינויים כשעושה רושם שטל כחילה, לידור כהן ודני פרדה יקבלו יותר דקות.

במקביל, קורצקי מצפה שאלי טביב יחתים בקרוב שני שחקנים לחלק הקדמי, למרות היכולת הטובה של איציק כהן ותומר סוויסה. קורצקי כבר סימן את מתיוש זכארה כשם החם מבחינתו, אבל העסקה תקועה בשל דרישות כספיות גבוהות מצד השחקן וקבוצתו. שמו של בן אז'ובל מהפועל רמה"ש עלה כמועמד לחיזוק לטווח הארוך, אך נראה שהקבוצה מהלאומית לא תשחררו. בית"ר מעוניינת גם במגן השמאלי של רמה"ש, סאן מנחם.

במועדון מקווים שהתיקו אתמול לא ישפיע על מכירת הכרטיסים למשחק קרוב מול הפועל ת"א בטדי. "אם היינו מנצחים ועולים שלב בגביע בחמישי, טדי היה מלא, עכשיו נצטרך לתת הצגה נגד אשקלון כדי שזה יקרה", אמרו במועדון. בית"ר תחזור להתאמן מחר לאחר יום חופש, האימון יתקים במגרש הסינתטי במעלה אדומים.