פאקו רוצה מחץ: בן בסט צפוי לפתוח מול חיפה

מכבי מגיעה לכרמל, בן חיים אמור לרדת לספסל. הקאמבק של יצחקי קרוב

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  11.01.15 - 10:40
תחילת כתבה

אחרי ההפתעות בצמרת, למכבי ת"א יש הערב (ראשון, 20:55) הזדמנות לצמק את הפער מפסגת ליגת העל לנקודה אחת בלבד. האלופה תתארח בסמי עופר למשחק יוקרתי מול מכבי חיפה החבולה, אך כעת תצטרך לדאוג לא למעוד בדומה לקרית שמונה והפועל ב"ש.

במכבי מודעים לכך ושחקן קבוצה הזהיר: "מה יהיו שוות התוצאות בשבת אם לא ננצח את מכבי חיפה? כבר קרה לנו הרבה פעמים שחגגנו בגלל תוצאות של אחרים. אף אחד לא יבוא שאנן בגלל ההפסדים של קרית שמונה ובאר שבע, כי ברור לנו שזה עדיין לא נותן לנו כלום".

המאמן פאקו אייסטרן צפוי להמשיך עם אותו הרכב למעט שינוי אחד: עדן בן בסט צפוי לחזור ל-11 על חשבונו של טל בן חיים. יחד איתו בשלישיה הקדמית ימשיכו ערן זהבי ודור מיכה.

ראדה פריצה, שמאיץ את קצב האימונים שלו, עדיין לא ישוב לסגל וככל הנראה יחמיץ גם את משחק הגביע הקרוב מול בית"ר ת"א-רמלה. גם ברק יצחקי לא יהיה בסגל לחיפה, אך ההערכה בקרית שלום היא שביום רביעי יפתח לראשונה העונה, אחרי שבשבוע שעבר קיבל 60 דקות במשחק אימון. 

במכבי ת"א מאמינים שישאילו בסופו של דבר את גאל מרגוליס לאחת הקבוצות שמעוניינות בו, ביניהן הפועל פתח תקוה והפועל רעננה. השחקן עצמו לא שולל השאלה אחרי שהבין שהוא צריך לקבל דקות ולחזור למועדון בשל יותר.

ההרכב המשוער: חואן פאבלו; שרן ייני, קרלוס גארסיה, איתן טיבי, עומרי בן הרוש; גל אלברמן, נוסא איגייבור, ניקולה מיטרוביץ'; דור מיכה, ערן זהבי, עדן בן בסט.