לחץ בבאר שבע. "אנחנו חייבים להעלות את הרמה, ומהר"

העלייה הלא משכנעת לשמינית גמר הגביע מציפה את הביקורות: "לא רוצים לחשוב מה יקרה אם לא ננצח בשבת". אין התקדמות במשא ומתן עם עטר ואיתי שכטר

רועי זריהן  14.01.15 - 09:53
תחילת כתבה

"זה הלך קשה, אבל בגביע זוכרים רק את התוצאה. אנחנו בשמינית הגמר וזה מה שחשוב". זו היתה המסקנה שאיתה יצאו שחקני הפועל באר שבע מהמשחק נגד מכבי הרצליה, עליה גברו 0:1 במסגרת סיבוב ח'. בבירת הנגב אמנם נשמו לרווחה אחרי הניצחון הדחוק, אבל גם שם יודעים שמשהו לא טוב עובר על הקבוצה בשני המשחקים האחרונים (ב"ש הפסידה בשבת להפועל רעננה).

"אנחנו חייבים להרים את הרמה שלנו ומהר", הודה שחקן בהפועל באר שבע. שחקן אחר הוסיף: "יכולת כזאת לא תספיק לנו נגד מכבי פתח תקווה בשבת, ואני לא רוצה לחשוב מה יקרה אם לא ננצח במחזור הקרוב".

"זה היה משחק קשה'', סיפר אוסטין אג'ידה. ''הם הפתיעו אותנו בצורת המשחק שלהם. הם שיחקו טוב מאוד, אני אוהב לראות קבוצות כאלה בכדורגל הישראלי כי כשקבוצה מליגת המשנה משחקת ככה, זה מראה שהכדורגל הישראלי הוא איכותי. היינו מאוכזבים מההפסד לרעננה ויומיים לאחר מכן, היה לנו את המשחק מול הרצליה. מבחינה מנטלית, המצב היה קשה. אבל במחצית השנייה הראנו את האיכות שלנו ושיחקנו טוב".

אלישע לוי ייאלץ להסתדר ללא רועי גורדנה ואופיר דוידזאדה בשבת. דוידזאדה ימשיך לרצות את עונש ההרחקה שקיבל (יחזור לאחר המשחק הקרוב) ואילו גורדנה עדיין לא החלים מהכאבים בגבו וגם הוא לא יהיה בסגל. בצוות המקצועי מקווים שהקשר יחלים למשחק במחזור הבא מול מכבי חיפה. בנושא הרכש, עדיין אין התפתחות משמעותית בגזרתם של אלירן עטר ואיתי שכטר. עם שני השחקנים מתקיימים מגעים אבל נכון להיום, כאמור, אין התקדמות דרמטית.

בעניין אחר, באר שבע אמורה היתה להתייצב הערב בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל בגין האבוקות שהודלקו לפני המשחק מול מכבי ת"א, אבל הדיון נדחה בשבוע נוסף. כזכור, הפועל ב"ש קיבלה כבר בשבוע שעבר דחיה, זאת לאחר שביקשה זמן נוסף כדי לנהל חקירה פנימית במטרה לזהות את מדליקי האבוקות.