"ממש נוגע ללב שלקהל חשוב שלא אבזבז את הכסף שלו"

לא בכל יום נשיא מכבי חיפה נתקל במחאת אוהדים, שזועמים על מדיניות הרכש של המועדון. בהתייחסות צינית, שחר הגיב: "כל עוד מדובר בכסף שלי, אמצא את הדרך הנכונה להשקיע אותו"

תומר לוי
תומר לוי  15.01.15 - 09:44
תחילת כתבה

ימים לא נעימים עוברים על מכבי חיפה. למרות שהירוקים עלו לשמינית גמר גביע המדינה עם 1:3 דחוק על רמת השרון בהארכה, עושה רושם שהאוהדים, שדווקא מגיעים העונה בהמוניהם למגרשים, מתחילים לאבד את הסבלנות. במגרש במורשה הם מחו עם שלטים על מדיניות הרכש של המועדון, שביזבז יותר מדי כסף - לטענתם - על שחקנים שלא היו שווים את ההשקעה, כמו יוריצה בוליאט, דלה ימפולסקי, דינו אנדלובו וחן עזריאל. האקט הלא-כל-כך שגרתי הזה הוציא הבוקר (חמישי) תגובה לא-כל-כך שגרתית גם מיעקב שחר.

"זה ממש נוגע לי ללב איך שלאותו קומץ אוהדים כל כך חשוב שאני לא אבזבז את הכסף שלו במכבי חיפה", אמר הבעלים בהתייחסות צינית למחאה, וסיים בקביעה נוספת: "כל עוד הכסף הוא שלי אני בטוח שאמצא את הדרך הנכונה להשקיע אותו".

בלי קשר לאותה מחאה, בחיפה ייעשה מאמץ לחזק את הסגל של מרקו בלבול לפחות בשחקן התקפה אחד, כאשר שני השמות החמים הם דווקא של ישראלים בכירים: טוטו תמוז ואלירן עטר, אליו כבר הוגשה הצעה רשמית.

במקביל למחאה ולאותם שלטים, האוהדים גם גידפו את השחקנים לאורך המשחק. רק ולדימיר סטויקוביץ' ועידן ורד, שמגלים יכולת טובה ויציבות לאורך התקופה האחרונה, זכו לחסינות מהקהל, בעוד שאת מירב האש ספגו אוראל דגני ואלון תורג'מן.

דגני עצמו הגיב לאותן קריאות נגדו באינסטרגם: "זה משחק גביע טיפויס והעיקר הניצחון. חבל שנשאר טעם מר בגלל קומץ אוהדים שמכערים את הכדורגל שלנו ופוגעים בקבוצה. תודה לכל שאר האוהדים שתמכו".