דיווח: חיפה הציעה 500 אלף יורו על מריו מלוצ'ה

הבלם הקרואטי, קפטן היידוק ספליט, על הכוונת. מיצ'ל סובל מקרע בשריר הירך וייעדר כחודשיים. אחרי עטר: הקבוצה תנסה לצרף את שכטר או תמוז

תומר לוי
תומר לוי  16.01.15 - 16:25
מלוצ'ה, שוב על הכוונת (GETTYIMAGES)
מלוצ'ה, שוב על הכוונת (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

מכבי חיפה תסגור בימים הקרובים את העסקה הגדולה ביותר בכדורגל הישראלי בחלון ההעברות של חודש ינואר, כאשר תצרף לסגל את אלירן עטר. חלוצה של ריימס יחתום על חוזה לשלוש שנים וחצי, במסגרתו ירוויח כ-300 אלף דולר בעונה. הירוקים, עם זאת, לא מסתפקים רק בזה.

אחרי שעטר יחתום רשמית - לכל המאוחר ביום ראשון הקרוב - מכבי חיפה תבדוק את האפשרות לצרף גם את איתי שכטר (נאנט) או טוטו תמוז (פטרולול פלוישטי). כרגע, העלויות של השניים גבוהות עבור הירוקים, אבל במידה שהסכומים יירדו - לא מן הנמנע כי אחד מהם ינחת בכרמל בקרוב.

בנוסף, על פי דיווח בתקשורת הקרואטית, מכבי חיפה הגישה הצעה להיידוק ספליט עבור מריו מלוצ'ה, בלם וקפטן הקבוצה. לפי אותו דיווח, הירוקים מציעים חצי מיליון יורו עבור שירותיו של השחקן בן ה-25, לו הופעה אחת בנבחרת הבוגרת של קרואטיה.

בתוך כך, גם אם שכטר או תמוז לא יגיעו, הגעתו של אלירן עטר תוביל לשחרור של אחד החלוצים של מכבי חיפה - כנראה אלון תורג'מן או שמעון אבוחצירה. לעומת זאת, מוחמד כליבאת צפוי להישאר לאחר שיחה עם מרקו בלבול, שאימן את החלוץ בבני סכנין ומעוניין שזה יישאר במועדון.

חלוץ אחר שעתידו במכבי חיפה לא ברור, הוא וויאם עמאשה. למכבי חיפה יש אופציה להאריך את חוזהו של השחקן לעונה חמישית, אבל לאור האכזבה מיכולתו, נראה כי היא תוותר על שירותיו בסיום העונה הרביעית שלו בכרמל. בכל אופן, החלטה סופית בעניין עדיין לא התקבלה.

אחרי בדיקה שעבר, התברר כי הקשר הספרדי, מיצ'ל, סובל מקרע בשריר הירך האחורי - דבר שיגרום לו להיעדר כחודשיים מהמגרשים. אם מכבי חיפה תצרף זר נוסף בחלון הנוכחי, מיצ'ל יוקפא.