פאקו: "אף שחקן לא הרשים אותי יותר מדי"

מאמן מכבי תל אביב לא התרשם מהשלישיה מול עכו: "אסור לנו להירגע, גם אחרי שמובילים". יצחקי: "אין כמו לחזור לאווירה בבלומפילד". דורה על הפנדל של יובנוביץ': "לא מבין מה הוא עשה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  17.01.15 - 22:15
תחילת כתבה

אחרי שראתה את קרית שמונה וקצת לאחר מכן גם את הפועל ב"ש מנצחות, מכבי ת"א לא התכוונה למעוד גם הפעם. האלופה השיגה הערב (שבת) 0:3 קליל במיוחד על הפועל עכו בבלומפילד ושמרה על פער של נקודה אחת מהמוליכה הצפונית. ערן זהבי הבקיע עוד פנדל, טל בן חיים הכפיל ועדן בן בסט חתם עם עוד בעיטה מדוייקת מהנקודה הלבנה.

בסיום המשחק פאקו התייחס דווקא לחצי השני החלש של מכבי ואמר: "האטנו את המשחק יותר מדי. הייתה לנו הזדמנות להראות את כוחנו, אבל השחקנים נרגעו יותר מדי. אסור היה לנו להרשות לעצמנו להירגע ככה. במשחקים כאלה, כשמובילים 0:3, שחקנים צריכים לבוא ולהרשים את המאמן, ואף אחד לא הרשים אותי יותר מדי".

לגבי המשך המאבקים בצמרת אמר: "כרגע הכל מאוד צמוד, אסור לנו לטעות. היריבות לא יתנו לנו מתנות. רק בסוף חלון ההעברות אדע אם אני רוצה לצרף עוד שחקן" על ברק יצחקי הוסיף: "כל שחקן בסגל שחוזר מפציעה הוא תוספת מצוינת".

יצחקי עצמו שנכנס כמחליף וחזר לדשא של בלומפילד סיפר: "אין על האווירה של בלומפילד עם הקהל הביתי שלנו. ברגעים כאלה שוכחים הכל ועושים את מה שהתאמנתי עליו הרבה זמן. כשהקבוצה תרוץ ונהיה ביתרון כמו היום אז יהיה יותר קל להכניס אותי לקצב המשחק. זה קרה היום, מקווה שיקרה יותר ולאט לאט אקבל יותר דקות. התחרות על הדקות הייתה קשה גם לפני שחזרתי, כעת יהיה יותר קשה. זה כבר כאב הראש של המאמן".

מהעבר השני גם מאמן עכו שלומי דורה לא הבין את נגיעת היד של ברניסלב יובאנוביץ' כבר בדקה הראשונה: "אין לי הסבר לפנדל הראשון. השחקן הכי גבוה על המגרש נוגע ככה ביד. זה לא ברור. אסור היה שיקרה וזה שיבש לנו את המשחק".

למרות זאת דורה יודע: "נצא למשחק הבא שלנו מול רעננה - זה הלחם והחמאה שלנו. נגיע מעודדים מהמחצית השניה כשמכבי הצליחה להגיע רק למצב או שניים מסוכנים ומלבד זאת סגרנו אותם טוב. לקחנו מראש אפשרות שלא ניקח פה נקודות, אבל לא רצינו לוותר מראש". על חיזוק אפשרי הוסיף: "יש מי שמטפל בעניין, נהיה יותר חכמים בהמשך השבוע. ההנהלה יודעת את מי אני רוצה".