הובאן ופאיוביץ' יפתחו. 3,500 אוהדי ב"ש יגיעו

האדומים בשבת אצל מכבי חיפה. לואי טאהא יערוך הופעת בכורה. ברדה: "אצטדיון סמי עופר מזכיר לי את הימים היפים באירופה"

רועי זריהן  23.01.15 - 14:50
בוזגלו נאבק במיצ'ל, איך זה ייגמר הפעם? (אלן שיבר)
בוזגלו נאבק במיצ'ל, איך זה ייגמר הפעם? (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל באר שבע איבדה לאחרונה מעט גובה במאבק עם הפועל קריית שמונה ומכבי תל אביב, והיא תגיע למשחק מול מכבי חיפה (שבת, 20:00, אצטדיון סמי עופר) בידיעה כי אסור לה למעוד שוב. כ-3,500 אוהדים אדומים צפויים להגיע מבירת הנגב לכרמל על מנת לתמוך בסגנית האלופה, בתקווה שזו תחזור הביתה עם כל הנקודות.

לרשות אלישע לוי, לראשונה מזה זמן רב, יעמוד סגל כמעט מלא (רק וויליאם סוארס המורחק ייעדר) - זאת לאחר שאובידיו הובאן וטומיסלב פאיוביץ' התאוששו מהפציעות. השניים צפויים לפתוח בהרכב, כשלצד פאיוביץ' במרכז ההגנה ישחק לואי טאהא, שהצטרף השבוע מרעננה. בנוסף, אופיר דוידזאדה סיים לרצות השעיה מ-3 משחקים ואילו רועי גורדנה, שנעדר בחודש האחרון בגלל כאבים בגבו, החלים אף הוא. המגן השמאלי ישוב להרכב, בעוד שהקשר יחכה על הספסל.

"מצפה לנו משחק קשה מאוד, אבל נשחק באצטדיון יפהפה ונבוא ליהנות", הדגיש אליניב ברדה והוסיף: "זה מגרש שכשהוא מלא האווירה בו מחשמלת, זה מזכיר לי את הימים הטובים באירופה. אני מקווה שנשמח בסיום המשחק כמו ששמחנו בסיום המשחק של הנבחרת". על המרדף אחרי מכבי ת"א וקריית שמונה אמר הקפטן: "אנחנו צריכים להתרכז בהצלחה של הפועל ב"ש. אנחנו צריכים לדאוג שלא נאבד נקודות וברגע שנעשה את זה אני מאמין שהדברים יתיישרו לטובתנו".

לחלוץ של באר שבע היו מילים חמות על הרכש מרעננה: "לואי טאהא זה אולי שם שאנשים פחות מכירים, אבל מדובר בבלם טוב מאוד. אני שמח שהוא הצטרף אלינו. כשמסתכלים על כך שלרעננה יש את ההגנה הרביעית הכי טובה בליגה ושלטאהא יש חלק גדול בכך, זה אומר הכל".

על ריבוי הכרטיסים האדומים שנשלפים נגד באר שבע בתקופה האחרונה אמר ברדה: "בתקופה האחרונה אנחנו באמת סובלים מ׳אדמת׳ ומקבלים הרבה כרטיסים אדומים. השחקנים נותנים את הכל על המגרש ולפעמים זה גם עולה בכרטיסים, נקווה שגם בקטע הזה אנחנו נשתפר".

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; בן ביטון, טומיסלב פאיוביץ', לואי טאהא, אופיר דוידזאדה; אובידיו הובאן, ג'ון אוגו, מאור מליקסון, מאור בוזגלו; אליניב ברדה, שלומי ארבייטמן.