"ביכולת כזו אין לנו סיכוי להדביק את מכבי וק"ש"

אכזבה גדולה בבאר שבע אחרי ההפסד. בוזגלו על הפנדל: "זה קורה גם לגדולים ביותר". אבוחצירה יצטרף לקבוצה של לוי?

רועי זריהן  25.01.15 - 10:00
תחילת כתבה

"אנחנו חייבים להשתפר ומהר, כי ביכולת הזאת אין לנו שום סיכוי להדביק ממכבי תל אביב וקריית שמונה". אחרי ההפסד הדרמטי (1:0) למכבי חיפה, בהפועל באר שבע מתחילים להבין כי הרכבת אוטוטו יוצאת מהתחנה. ניצחון של ק"ש על סכנין יציב את סגנית האלופה במרחק של 9 נקודות מהפסגה. "ברור שהכל עוד יכול לקרות, אבל הפער מתחיל להיות משמעותי", הוסיפו גורמים במועדון.

מאור בוזגלו יכול היה לסדר לבאר שבע 3 נקודות יקרות, אבל בעט את הפנדל מעל לשער והשאיר את התוצאה על 0:0. עמוק בתוך תוספת הזמן, רובן ראיוס דייק מהנקודה הלבנה והנחיל לסגנית האלופה הפסד רביעי העונה. "זה היופי בכדורגל. אני לוקח את כל האחריות על ההפסד" הדגיש הקשר והוסיף: "ניגשתי לכדור והחמצתי, קורה. כל מה שאני אגיד ישמע כתירוץ. החמצתי ברגע האמת, זה קורה גם לגדולים ביותר".

כדורגל המשחק שכולנו כל כך אוהבים מלווה בהרבה עליות וירידות, רגעים שמחים ורגעים עצובים. לא רק בזמן טוב ושהכל ורוד אשתף אתכם, חשוב לי לשתף אתכם גם ברגעים הפחות טובים. הגבול בין הצלחה ללא הצלחה הוא דק מאד ממש כמו הפנדל של אתמול.. ברגע אחד אתה יכול להיות המנצח הגדול וברגע השני הגיבור הטראגי, היום אני בצד המאוכזב. אין ספק הרגשה חנוקה, אלפי אוהדים שמגיעים מרחוק וחוזרים עם הראש באדמה, דרך ארוכה חזרה מלווה בהרבה מאד מחשבה ורגשי אשם. הלילה עובר ולא עוצם עין.. אכזרי אבל דווקא ברגע הזה אני מרגיש חזק כי אני יודע שלא משנה כמה פעמים אני יפול תמיד אני ינסה לקום ולנסות שוב! מה שיפה בכדורגל זה שתמיד יש לך אפשרות לתקן במשחק הבא שהוא עוד יומיים. אז רוצה להגיד לכולם תודה על התמיכה זה הזמן להרים את עצמנו ולבוא בטירוף למשחק הכל כך חשוב ברביעי! שבוע טוב!!🙏

A photo posted by MAOR BUZAGLO official (@buzaglomaor11) on

"ברגעים כאלה נמדדת קבוצה. אנחנו צריכים להרים את הראש ולהתאושש", הוסיף בוזגלו. "יש לנו משחק מאוד חשוב ברביעי, נצטרך לבוא מוכנים. בגביע אין דרך חזרה. אין ספק שיש כבר פער משמעותי בליגה אבל יש עוד המון משחקים ואני בטוח שכולן יאבדו נקודות".

בתוך כך, סגנית האלופה ממשיכה לנסות ולחזק את הסגל. שמעון אבוחצירה, שלא נכלל אמש בסגל של מכבי חיפה, הוא אחד מהחלוצים שאלישע לוי מאוד רוצה לראות בווסרמיל. מקורבים לחלוץ מסרו לאתר ערוץ הספורט שגם החלוץ עצמו רואה בבאר שבע כאופציה טובה מאוד. לואי טאהא, שערך את הופעת הבכורה בב"ש, זכה למחמאות רבות מצד הצוות המקצועי.