תיעוד: צפו באבי לוזון מדבר עם שופט הדרבי בירידה להפסקה

למרות שהוא לא מחזיק בתפקיד רשמי במכבי פתח תקווה, יושב ראש ההתאחדות לשעבר ירד עם השריקה למחצית לאזור חדרי ההלבשה ונראה פונה לשופטים. המועדון: "אם אבי לוזון היה אומר משהו חמור, זה היה מצוין בדו"ח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.15 - 13:45
תחילת כתבה

כבר 9 שנים שהוא לא מחזיק בתפקיד רשמי במכבי פתח תקווה, בחצי השנה האחרונה הוא לא מכהן כיושב ראש ההתאחדות לכדורגל, אבל אבי לוזון הוא לא אחד שייעלם ככה סתם. אמש (שלישי), במהלך מחצית משחק הגביע בין מכבי פ"ת להפועל פ"ת, לוזון כנראה שכח את מקומו.

עם השריקה של דניאל בר נתן למחצית, ירד האיש החזק בענף לשעבר לאזור חדרי ההלבשה, שם הוא נתפס על ידי המצלמה כשהוא מעיר לשופטי הדרבי. את מה שאמר אבי לוזון לבר נתן ועוזריו קשה להבין, אבל כן ניתן להבחין שהוא מנופף בידיו בזמן דבריו לעבר האיש עם המשרוקית.

ממכבי פ"ת נמסרה התגובה הבאה: "אבי לוזון ירד במחצית לחדרי ההלבשה על מנת לדבר עם השחקנים, כמו שהוא עושה בדרך כלל. מי שמכיר את האצטדיון יודע שחדר ההלבשה של הקבוצה המארחת - במקרה הזה מכבי פ"ת - נמצא בסמוך לחדר השופטים. אבי והשופט נתקלו אחד בשני במסדרון בדרך לדשא. אם אבי היה אומר משהו חמור, ברור לכולם שזה היה מצוין בדו"ח השיפוט. לראיה, השופט ועוזריו לא ציינו דבר בדו"ח".

לאבי לוזון, כזכור, יש היסטוריה עם השופטים. אירוע זכור במיוחד היה בתחילת חודש נובמבר האחרון, אז התפרץ לוזון על אלון יפת במהלך מחצית המשחק בין מכבי פ"ת למכבי חיפה. בדו"ח של בכיר השופטים בישראל נכתב כך: "במסדרון המוביל לחדרי ההלבשה צעק לי מר אבי לוזון, שאגב אינו רשום בטופס המשחק, 'לקבוצה אחרת היית שורק פאולים, מספיק כבר עם השחצנות שלך'".

כמו כן, ב-2008 עמד לוזון לדין לאחר שהשופט שרון זילברמן טען כי האיש החזק בכדורגל הישראלי דאז קילל אותו. בסיומה של הפרשה זוכה יו"ר ההתאחדות לשעבר מחמת הספק, כשהדיינים העבירו ביקורת על השופט וטענו כי ייתכן ושגה בזיהוי האדם שקילל אותו.