אלישע לוי יודע: ''זה היה משחק 'מאסט' עבורנו''

ב"ש נשארה במירוץ. גם ארבייטמן מרוצה: "אני מאושר שחזרתי להבקיע". דורה: לא צריך לקבל גולים כאלה, אני מאמין שנישאר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  31.01.15 - 21:35
בסך הכל מרוצה. אלישע לוי
בסך הכל מרוצה. אלישע לוי
תחילת כתבה

במשך 45 דקות נראה היה שהפועל באר שבע בדרך לאבד נקודות אבל אז הגיעה המחצית השניה ששינתה הכל. מאור בוזגלו עלה כמחליף, שלומי ארבייטמן (צמד) איפס את הכוונות והשניים הללו ביחד עם רועי גורדנה (שער) וסיראז' נאסר הובילו את אלישע לוי ל-0:3 על הפועל עכו המתרסקת. המצב של הדרומיים עדיין לא אידיאלי אבל לפחות הם התאוששו מההפסד למכבי חיפה, וצימקו את הפער לחמש ממכבי תל אביב, לפחות עד הדרבי ביום שני. אם קרית שמונה והצהובים יאבדו נקודות בשבועות הקרובים - ב"ש תחזור למירוץ.

בצד השני, עכו ממשיכה בהתרסקות. הקבוצה לא ניצחה כבר 9 מחזורים ורושמת שלושה הפסדים ברציפות, שמשאירים אותה עמוק במקום האחרון. המאמן כבר הוחלף אבל אם השחקנים לא ייקחו את עצמם בידיים - יהיה אפשר לסמן את היורדת הראשונה.

''הייתה לנו הגרלה קשה בגביע, ועברנו'', אמר אלישע לוי. ''לא היה לנו הרבה זמן להתארגן למשחק של היום, אני שמח שעשינו כמה חילופים שריעננו את הקבוצה. בחצי הראשון היה לנו קשה ולא ביצענו מספיק בתנועה. בחצי השני הלך טוב יותר, זה היה משחק 'מאסט' מבחינתנו. אנחנו בעמדה טובה בליגה ובגביע. מאור בוזגלו בעונה פנטסטית, הוא אמור לעשות את הדברים הללו: לתת אסיסטים וגולים.

''גורדנה, נאסר, דור מלול ושלומי היו מצוינים'', המשיך המאמן, ''ידענו לעבור את המשחק הזה כמו שצריך. עשינו את זה טוב היום. אנחנו עם הפנים קדימה. אם תסתכל על הנתונים, הבקענו הכי הרבה אחרי מכבי ת"א. יש סגל טוב ויציב, אבל אם מחר מחרתיים נמצא שחקן טוב, אז זה מצוין. אם לא, אז נסתדר עם מה שיש", הוסיף לגבי הרכש.

''מאושר שחזרתי לכבוש אחרי תקופה ארוכה'', אמר ארבייטמן, ''היה חשוב להתאושש אחרי רעננה. הגיע הזמן שגם בחוץ אכבוש, אבל לא משנה לי היכן לכבוש ולעזור לקבוצה. אקבל באהבה כל שחקן שיגיע, תחרות זה דבר בריא".

 

''אמרתי במחצית שלא מספיק מחצית אחת'', אמר שלומי דורה. ''לצערי כל הגולים היו קלים מדי, לא צריך לקבל גולים ברמה הזו, כל הגולים מ-7 מטרים. גולים קלים, מתנות. אין הרבה מה להגיד. לא מאמין בלהרים ידיים מההתחלה. כשהגעתי הובהר שלא יהיה כסף לרכש אבל חשבתי שבעזרת החומר הקיים יש מה לעשות''.

''ננסה ביומיים הקרובים לרענן את הסגל, זקוקים לרענון. יש סף שבירה נמוך, זה קרה לנו בעוד משחקים שמקבלים גול ואז מורידים את הראש. ננסה לראות איך אפשר להחיות את הקבוצה. אני מאמין שיש סיכוי להישאר. נצטרך לעשות את הניצחון הקטן בשביל לשבור את הרצף הרע".