הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם יהיה עוד דרבי, אני מבטיח שניראה אחרת"

אלי כהן לאחר ה-2:0 מול מכבי: "פחדנו לעבור את החצי, אנחנו לא ברמה"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  02.02.15 - 23:13
תחילת כתבה

זה לא סוד שהפועל תל אביב של השנה לא מרשימה, וזה בלשון המעטה. עם זאת, כשמדובר בדרבי בכל זאת יש ציפייה מהמועדון האדום להתעלות על עצמו, אבל לא כך היה הערב (שני). האדומים הפסידו 2:0 וזאת לאחר שזכו למספר מתנות משופט המשחק, בדמות פנדלים שלא נשרקו לרעתם.

"כרגע הפועל לא ברמה של מכבי", אמר אלי כהן בסיום והוסיף: "הבדלי הרמות ניכרו בעליל. הגול המוקדם הכניס אותנו לפחדים. חששנו לחטוף פה תבוסה. השער הראשון שאפולה אדל ספג זו אכן טעות אבל זה קורה לכל שוער. הבעיה הייתה שהשער הזה גרם לנו לאבד את הביטחון ולא עברנו את החצי".

זה כבר משחקו השני של "השריף" על הקווים של האדומים, ואחרי המשחק הערב גם הוא כבר יודע שעומדת מולו משימה לא פשוטה: "יש לנו עוד הרבה עבודה אבל אני לא חושש מזה. אנחנו צריכים להסתכל למציאות בפנים - היה פה חיתוך בתקציב, שחקנים עזבו והרבה שחקנים טובים מעולם לא חוו דרבי עד הערב, זה לא פשוט לחבר קבוצה כזאת אבל ידעתי לאן אני נכנס ואני לא מפחד מעבודה קשה. אם נגיע לפלייאוף העליון ונהיה בטוחים מהתחתית הבוערת אז נהיה משוחררים. אם יהיה עוד דרבי השנה אני מבטיח שניראה אחרת".

"צריך לשנס מותניים ולעשות מאמצים אדירים כדי להתברג בפלייאוף העליון", סיכם מאמן הפועל תל אביב. "הליגה השנה מאוד מפתיעה, אתה עושה שני ניצחונות ויכול לעוף לצמרת. מקווה מאוד שנעשה את זה, גם בלי להציג כדורגל. בדרבי קודם כל המלחמה קובעת, אמנם נלחמנו אבל כנראה שלא מספיק".