רגע לפני שחתם בחיפה, ג'ורדי ניסה לצרף את שכטר למכבי

אחרי שהאלופה טענה שבכרמל ניסו להעביר אליהם את ורמוט, מגיעה התשובה של הירוקים. לפי מקורבי החלוץ, קרויף עבד על מחטף של הרגע האחרון. יעקב שחר: "עסקת ורמוט היא לא קנה המידה שלנו. לא היה שום מו"מ"

תומר לוי
תומר לוי  04.02.15 - 14:40
תחילת כתבה

(וידאו: מכבי חיפה TV)

הסערה מהיום האחרון בחלון ההעברות של ינואר לא תירגע בזמן הקרוב. שני המעברים הגדולים שהושלמו היו של גילי ורמוט במכבי תל אביב ואיתי שכטר במכבי חיפה, והריקושטים סביבם עדיין באוויר. הבוקר, כפי שנכתב באתר ערוץ הספורט, טענו גורמים במכבי תל אביב כי מכבי חיפה ניסתה לעשות מחטף, כלשונם, ולהעביר את ורמוט לשורותיהם.

בחיפה הכחישו את הידיעה ושללו אותה לחלוטין. גם מהפועל תל אביב נמסר כי אף הצעה שהם קיבלו לא התקרבה למה שג'ורדי קרויף הציע לקשר האדומים לשעבר. ההאשמות ההדדיות בין המועדונים לא מסתיימות בכך. מקורביו של שכטר מספרים, כי לאורך כל התקופה האחרונה, גם לאחר שידע כי הוא עוזב את נאנט וסיכם אצל הירוקים, קרויף לא הפסיק לנסות ולשכנע את החלוץ להגיע קרית שלום.

שכטר, שהיה נעול על הגעתו לחיפה, קיבל הודעות ישירות מההולנדי גם לאחר שנחת בארץ שלשום ורגע לפני החתימה הסופית אצל הירוקים. קרויף הבהיר לחלוץ שהוא מטרתו העיקרית. עם זאת, האחרון הודיע שחיפה היא הקבוצה היחידה בה הוא רוצה לשחק.

בחזרה לעניין ורמוט. "מתחילת העונה פנו אלינו מספר בעלי תפקידים במטרה להגיע להסכם שוורמוט יבוא לחיפה", חשף יעקב שחר. "הסכומים היו גבוהים וכלל לא נכנסנו למשא ומתן. לא עסקנו בזה כי זה לא היה בר ביצוע וזה לא בקנה המידה שלנו", הוסיף נשיא מכבי חיפה. גורמים במועדון מציינים כי ההתעסקות של מכבי תל אביב תמוהה במקצת בנושא הרכש מהפועל, ואולי נועדו להצדיק בפני האוהדים את הסכומים שהושקעו בהבאתו של הקשר.