ג'ורדי קרויף נוטה להמשיך כמנג'ר מכבי תל אביב

המנהל המקצועי מסיים את חוזהו בתום העונה, אבל עשוי להישאר כתלות במדיניות הכספית של מיץ' גולדהאר. "החתמת ורמוט היא הצהרה על השאיפות של בעלי מכבי לגבי העתיד. עושה רושם שאלה שאיפות כמו של ג'ורדי"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  04.02.15 - 14:14
לא הולך לשום מקום. ג'ורדי
לא הולך לשום מקום. ג'ורדי
תחילת כתבה

התקופה של מיץ' גולדהאר במכבי תל אביב מתחלקת לשני חלקים. התקופה המאכזבת לפני הגעתו של ג'ורדי קרויף והפריחה והשגשוג שהגיעו תחת המנג'ר ההולנדי. מאז שקרויף הגיע למכבי תל אביב, המועדון חזר לצמרת הכדורגל הישראלי, כשהוא משאיר מאחור את כל היריבות הגדולות, מכבי חיפה, הפועל תל אביב ובית"ר ירושלים. חוזהו של המנג'ר אמור היה להסתיים בתום העונה הנוכחית, אך לאור פני הדברים כרגע נראה כי הוא נוטה להמשיך בקריית שלום.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי קרויף צפוי להודיע לבעלים מיץ' גולדהאר על כך שהוא מעוניין להמשיך במכבי ת"א. ההולנדי סיפר למקורביו כי החלטתו אם להישאר או לא תושפע מרצינות כוונותיו של הבעלים הקנדי ומהשאיפות שלו לעונות הבאות.

בתחילת החלון ההעברות נדמה היה שגולדהאר לא מחפש לפתוח את הכיס, בעיקר אחרי שוויתר על ההזדמנות לצרף את אלירן עטר ואיתי שכטר. התחושה הייתה שהמילארדר הקנדי הולך לקראת עוד עונה חסכונית, גם במחיר של אי העפלה נוספת לליגת האלופות. אולם, אירועי אמש טרפו את הקלפים.

קרויף קיבל מסרים לאחרונה מגולדהאר, לפיהם יסכים לפתוח את הכיס. ההוכחה לכך - 700 אלף היורו שהוצאו על צירוף גילי ורמוט - אחת העסקאות היקרות בתקופתו. מבחינת קרויף, החתמה כזו מראה על רצונו של הבעלים להמשיך ולהשקיע. "ההחתמה של גילי היא הצהרה על השאיפות של מיץ' גולדהאר לגבי העתיד. עושה רושם שאלה אותן שאיפות כמו של ג'ורדי", אמרו בסביבת המנהל הספורטיבי.