הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

העמותה הודיעה: נפתח מיידית במו"מ עם רמון

בתום אסיפה בין חברי "האדומים" הוחלט לנסות לרכוש את זכויות הניהול

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  05.02.15 - 00:55
תחילת כתבה

כשאייל ברקוביץ' והפועל תל אביב נפרדו נראה היה שזו היתה הסערה הגדולה של העונה מבחינת הפועל תל אביב אבל שבועיים עברו וקיבלנו אירועים מסעירים לא פחות: זה התחיל אתמול עם המעבר המדהים של גילי ורמוט למכבי תל אביב והמשיך הערב עם ניסיונות של ראשי העמותה לקחת מידיו של חיים רמון את זכויות הניהול.

חיים רמון חייב לאלי טביב 5 מיליון ש"ח

בישיבה של הוועד המנהל של עמותת האדומים (מחזיקה 20 אחוזים מהבעלות) הוחלט לפתוח במו"מ עם חיים רמון על מנת להעביר את זכויות הניהול ויותר חשוב, את זכויות המכירה של הקבוצה. ""המועדון שאנחנו אוהבים נמצא בצומת דרכים קריטי לעצידו. לכן העברת הזכויות מידיו של רמון חייבת להיעשות בהקדם ולמען החזרת האמון של האוהדים ואיחוי השבר שנוצר בשנים האחרונות'', נמסר בהודעה, "חברי העמותה יתכנסו בזמן הקרוב לאסיפה כללית". כאמור, 7 חברי הוועד המנהל יצטרכו להביא את הנושא להצבעה.

ראשי העמותה קיבלו סקירה כלכלית ומשפטית מבארי בן זאב, אך הבהירו כי לא יקחו את האחריות על עצמם בכל מחיר כאשר יש גם חובות וערבויות. "ביקשתי גם בשבוע שעבר מהעמותה הזו לקחת את זכויות הניהול'', אמר חיים רמון בראיון לגל"צ. ''האנשים שם סירבו ואמרו שהם לא מסוגלים. אני מוכן לעשות חפיפה בכל רגע ובכל שעה מ-24 שעות היממה למי שיבוא".

אלי כהן: ''הפועל כבר נפלה וקמה, נצא לדרך חדשה"
בהפועל תל אביב התעוררו לבוקר שאחרי המעבר של גילי ורמוט למכבי תל אביב. אין ספק שנטישתו של הכוכב השאירה אצל האדומים חלל עצום, בטח במאבקי התחתית אליהם נקלעה הקבוצה, אך אלי כהן מנסה לשים את העניין בצד. באימון היום (רביעי), המאמן לא דיבר יותר מדי על הכוכב שעזב, והתמקד, כמו באימון של אחרי כל משחק, בליקויים שראה במהלך הדרבי.

"המעבר של גילי למכבי היה מוגמר עוד לפני שהגעתי", חשף "השריף" בהתבטאות ראשונה אחרי עזיבת ורמוט. "אני ניסיתי לחזק את הסגל כמה שיותר בעקבות המהלך הזה ועוד היו בדרך כל מיני ניסיונות שלי להביא שחקנים, אך חלקם לא צלחו".

"חשוב לי למסור לאוהדים: אימפריות נופלות וקמות", המשיך כהן. "גם המועדון הזה כבר עבר נפילות וידע תקומות גדולות. אני בטוח שגם הפעם יהיה לנו רנסאנס ומקווה שהתקומה תגיע כמה שיותר מהר. נבנה מודל חדש במועדון ונצא לדרך חדשה".

בעניין אחר, כ-15 אוהדי הפועל תל אביב מחו הבוקר באימון הקבוצה כנגד בן רייכרט ושון גולדברג, שהגיעו בהשאלה ממכבי תל אביב, ואמורים לסייע למועדון להישאר בליגה.