הנה הם באים. עטר התאושש, מחר: לראשונה עם שכטר בחוד

החלוצים החדשים של מכבי חיפה צפויים לפתוח בצוותא מול הפועל עכו (שבת, 19:20) וינסו להושיע את הירוקים. פאס יערוך בכורה בהגנה, ידין יהיה לראשונה בסגל. שחקן: הגיע הזמן לעבור למעשים

תומר לוי
תומר לוי  06.02.15 - 13:00
תחילת כתבה

אף אחד לא מבטיח שזה מה שיוציא את מכבי חיפה מהתקופה האיומה שבה היא נמצאת, אבל לירוקים לפחות יש סיבה לאופטימיות: בניגוד גמור לציפיות, אלירן עטר התאושש מהפציעה בעינו והוא צפוי לפתוח בהתקפה מול הפועל עכו (שבת, 19:20, אצטדיון טוטו). מי שצפוי לפתוח לצידו בחלק הקדמי הוא לא אחר מאשר איתי שכטר, עבורו זו תהיה הופעת בכורה במדים הירוקים.

שני החלוצים החדשים של מכבי חיפה - שעזבו את הליגה הצרפתית לטובת חזרה לישראל - אמורים להיות אלו שיושיעו את הקבוצה של מרקו בלבול, ויהיה מעניין מאוד לעקוב אחרי שיתוף הפעולה ביניהם. אלון תורג'מן אמנם תורגל אף הוא בהרכב בשלבים מסוימים של האימון המסכם, אבל עושה רושם כי עטר ושכטר יהיו אלו שיקבלו את הקרדיט בשפיץ.

גם בחלק האחורי יהיה רענון. אברהם פאס, בלם הרכש מבני סכנין, צפוי לערוך הופעת בכורה בשבת, לצידו של אוראל דגני. דקל קינן יחכה להזדמנות מהספסל, בעוד שאלעד גבאי ימשיך לקבל קרדיט כמגן ימני. מרקו בלבול מתלבט בין גוסטבו בוקולי למיצ'ל בקישור האחורי. אחד מהם יפתח לצידו של מוחמד קמארה. אביחי ידין יערוך הופעת בכורה בסגל ויפתח על הספסל.

"עברנו מזמן את הזמן לדיבורים, עכשיו הגיע הזמן למעשים", אמר שחקן במכבי חיפה לקראת משחק התחתית והוסיף: "עדיף שנשתוק ונתרכז במשחק מול הפועל עכו. ברור שהרכש בינואר צריך לעזור לנו להוציא את הקבוצה לתקופה חדשה. עם זאת, מי שחושב שמצפה לנו משחק קל בעכו, מתבלבל".

מכבי חיפה תגיע למשחק מול עכו אחרי שניצחה משחק ליגה בודד מתוך שבעת האחרונים. הפסד לנועלת הטבלה, שניצחה פעמיים בלבד העונה, יהיה שיא שפל חדש מבחינת הירוקים - שמקדימים את הפועל פ"ת שמתחת לקו האדום ב-5 נקודות בלבד. "שחקו בקצב טוב לאורך כל המשחק, שלא יהיו עליות וירידות כל הזמן", אמר בלבול לשחקניו באסיפה המסכמת.

הרכב משוער: ולדימיר סטויקוביץ'; אלעד גבאי, אברהם פאס, אוראל דגני, טאלב טוואטחה; מוחמד קמארה, מיצ'ל (גוסטבו בוקולי), חן עזרא, יוסי בניון; אלירן עטר, איתי שכטר (אלון תורג'מן).