אוהדי מכבי ת"א ביקשו מוורמוט: תעשה "פיו פיו" אם תכבוש

קשר הרכש לא צפוי לפתוח ב-11 מול נתניה ביום ראשון. האוהדים ביקשו ממנו להתנצל על החולצה שלבש בחגיגות של הפועל עם כיתוב "הזונה ה-12". ורמוט הביע חרטה: "כל כולי במכבי תל אביב"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  06.02.15 - 14:50
תחילת כתבה

מכבי תל אביב ערכה אימון נוסף לקראת המפגש מול מכבי נתניה ביום ראשון (20:55, אצטדיון נתניה החדש), כשבקריית שלום נרשמה תנועה ערה של רכישת כרטיסים. במועדון מאמינים שלמעלה מ-4,000 צופים ילוו אותם במשחק החוץ החשוב.

באימון עצמו, באופן טבעי, עמד במוקד גילי ורמוט. פאקו אייסטרן ממשיך לבחון את המקומות בהם הוא מעדיף לראות את קשר הרכש ובמהלך האימון הוא תורגל בעיקר כחלק משלישיית האמצע, בציוותים שונים. יחד עם זאת, אקס הפועל תל אביב לא צפוי לערוך בכורה בהרכב ביום ראשון.

למרות שאימוני מכבי ת"א סגורים לקהל, בכל אחד מהאימונים האחרונים ממתינים לוורמוט מספר רב של אוהדים, כאשר חלקם דרשו ממנו שיתנצל על החולצה שלבש בחגיגות של הפועל ת"א עם הכיתוב "הזונה ה-12". ורמוט הביע חרטה ואמר להם: "אני מרוכז כל כולי במכבי ת"א". בנוסף, מספר אוהדים ביקשו מוורמוט שאם יכבוש, שיסמן "פיו פיו" כמו ערן זהבי.

עם כל הכבוד לוורמוט, יש גם חדשות אחרות. ברק יצחקי שסובל ממתיחה ברגלו עדיין לא חזר לאימונים מלאים והוא ככל הנראה ייעדר גם ממשחק הגביע ביום רביעי מול קריית שמונה. מי שכן צפוי להיות כשיר ליום רביעי, והשלים היום אימון מלא, הוא ברק בדש, שמתח גם הוא שריר בשבוע שעבר.

גם היום באימון פאקו הדגיש בפני שחקניו, כי למרות שהגיעו להרבה מצבים בדרבי הוא מעוניין לראות דברים אחרים, בעיקר שליטה בקצב המשחק. ביום שני האחרון מכבי שיחקה עם 4 שחקנים מקדימה, והחלק האחורי היה חשוף מעט. אחד השחקנים אמר, עם קריצה קלה: "כנראה שגם בזמן הקרוב לא נשחק יותר עם 4 שחקנים מקדימה".