ביטון: "חוץ מ-3 המובילות אין קבוצה עדיפה על הפועל ת"א"

מה שניצחון אחד עושה. החלוץ ל"חמש באוויר": "רייכרט הראה מחויבות"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.02.15 - 15:00
"ניצחנו בשיניים". ביטון (אלן שיבר)
"ניצחנו בשיניים". ביטון (אלן שיבר)
תחילת כתבה

דווקא אחרי אחד השבועות הסוערים בתולדותיה, הפועל תל אביב הצליחה לקטוע רצף של שישה משחקי ליגה ללא ניצחון, עם 1:2 דרמטי על הפועל רעננה בבלומפילד. מתן אוחיון כבש עמוק בתוך תוספת הזמן - ושיחרר המון לחץ אצל האדומים, שרחוקים כעת שתי נקודות בלבד ממקום בפלייאוף העליון.

"היתה אנחת רווחה גדולה אחרי הניצחון. הדרך היתה פחות חשובה", הודה דודו ביטון בראיון ל"חמש באוויר", תכנית הרדיו של ערוץ הספורט. "התחלנו להסתבך בתחתית וכעת עלינו 4 מקומות, זה עושה טוב לראות וזה מכניס אנרגיות חדשות בקבוצה. הרגשנו את הלחץ מסביב, אבל התרכזנו רק בכדורגל. מה שחשוב לנו זה רק מה שקורה על המגרש. אמרנו שצריך לנצח בשיניים וזה מה שעשינו".

החלוץ, איך לא, התייחס לעזיבה של גילי ורמוט למכבי ת"א. "התאכזבתי מהעזיבה של ורמוט בתור שחקן, כי הוא שחקן גדול ובעל אופי לבשל ואני כחלוץ צריך קשר כמותו. אבל המועדון החליט כך ואנחנו מקבלים את זה", הדגיש ביטון. "גילי עשה החלטה שהוא חושב שהיא נכונה לקריירה שלו. זה היה מאוד מפתיע. ועדיין, אנחנו שווים פלייאוף עליון ללא ספק ולשם אנחנו רוצים להיכנס. חוץ משלוש הראשונות אני לא רואה קבוצה טובה יותר מהפועל ת"א".

עזיבתו של ורמוט למכבי ת"א, הציבה את בן רייכרט בעין הסערה בעל כורחו. הקשר ספג קללות ושריקות בוז לאורך כל המשחק, אבל התעלה והיה אחד האחראים לניצחון של הפועל תל אביב. "הקללות כלפי רייכרט היא סיטואציה לא פשוטה לשחקנים", הבהיר ביטון והוסיף: "הוא היה פנטסטי במשחק. עודדתי אותו, הוא בחור צעיר אבל ילד חזק. הוא התעלה מעל הכל וכשחקן הפועל ת"א הראה כמה הוא מחויב לקבוצה".

ומה לגבי המשך הקריירה? "היעדים הקרובים שלי הם לחזור לעצמי מבחינת בכושר משחק ולתת חצי עונה חזקה, ואז בסופה לא אפסול שום דבר - גם לא את הפועל ת"א. כרגע הכי חשוב לצאת מהאזור המסוכן ולנסות להכניס את הפועל ת"א לפלייאוף העליון", סיכם אקס מאריבור.