קאיודה: לא ממהר לעזוב. רוני לוי הוא כמו אבא

חלוץ מכבי נתניה: "יכולתי לכבוש 4". מאמנו אמר: "אנחנו מנסים להשאיר אותו. נביא כסף מאנשי עסקים". לאחר המשחק שחקני המועדון התבשרו כי הם יקבלו את משכורות חודש דצמבר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.02.15 - 23:06
תחילת כתבה

מכבי ת"א? מכבי נתניה המשיכה את התקופה הנהדרת שלה גם הערב (ראשון). הקבוצה של רוני לוי היתה שותפה לאחד המשחקים הגדולים של העונה כשנפרדה ב-3:3 נהדר מהאלופה. צמד של לארי קאיודה ושער נוסף של דיא סבע הפתיעו את היריבה ואחרי 4 משחקים כמאמן נתניה - רוני לוי שמר על מאזן נקי מהפסדים.

למרות התוצאה המחמיאה, רוני לוי ירד מאוכזב. "החזקנו את מכבי על אפס מצבים וספגנו שני שערים שלא מתאים לנו לספוג", אמר המאמן, "מגיעות הרבה מחמאות לשחקנים, שהיו יוצאים מהכלל. הם עשו עבודה טובה מאוד, הם מגלים רצינות ומקצוענות". לוי גם התייחס לעתידו של קאיודה ואמר: "אנחנו מנסים להשאיר אותו. יש אנשי עסקים שיביאו כסף לזה".

הגיבור של נתניה לארי קאיודה סיפר: "יכולתי להבקיע 4 שערים, אבל אני שמח שדיא סבע כבש בסיום. היהי משחק מצוין, היה לנו בטחון ורוני לוי הוא מאמן מצוין. הוא כמו אבא בשבילנו. אני מאושר מהתצוגה שלנו היום ובסך הכל מרוצה מהתיקו הכל".

בעקבות המצב הקשה בנתניה כבר דובר על עזיבה של החלוץ הניגרי למועדון אחר. אלא שלקאיודה יש תוכניות שונות: "אני שמח שנשארתי פה. הקבוצה הזו נהדרת עבורי. אני לא ממהר לצאת לאירופה".

בתוך כך, שחקני נתניה יזכרו ככל הנראה את הערב של ה-8 בפברואר כאחד המשמחים בעונה החולפת, ולא רק בגלל התוצאה המרשימה מול האלופה. לאחר המשחק התבשרו השחקנים כי אחרי המתנה ממושכת, משכורת חודש דצמבר סוף סוף תיכנס לחשבונות הבנק שלהם.