מנחם קורצקי באימון הבכורה: "מתרגש, אבל יש המון עבודה"

כ-40 אוהדי הפועל פ"ת תרמו להשלמת חוזהו של המאמן. אורי אוזן מונה לעוזר

רועי זריהן  10.02.15 - 11:30
תחילת כתבה

עידן מנחם קורצקי יצא לדרך הבוקר (שלישי) בהפועל פתח תקווה. המאמן החדש של המלאבסים החל לעבוד, ויחד איתו כל צוות האימון עבר מתיחת פנים. רן אליאס, עוזרו של עידן בר און שפוטר, קיבל גם הוא הודעה שהוא לא ממשיך בקבוצה. אורי אוזן, שעבד עם קורצקי בבית"ר ירושלים, ימשיך לעבוד עם האחרון אחרי שמונה לעוזרו.

אם כבר קורצקי, מועדון ה-100 של הפועל פתח תקווה, אחד מארגוני האוהדים של הקבוצה, החליט להירתם כלכלית כדי להשלים את חוזהו של המאמן. כ-40 אוהדים תרמו 2,500 ש"ח כל אחד, מה שיכניס לקבוצה כ-100 אלף שקלים.

"זה יום מרגש. התחלות חדשות הן תמיד מרגשות", התייחס קורצקי ליום הראשון שלו בעבודתו החדשה. "אין לנו יותר מדי זמן, צריך להתחיל לעבוד כי יש לנו משחק מאוד חשוב בשבת מול הפועל חיפה". כזכור, הפועל פתח תקווה מדורגת מתחת לקו האדום, במקום ה-13, מרחק 4 נקודות מהחיפאים שמקום מעליה. קורצקי צפה בהפסד 4:3 של האדומים-שחורים לבית"ר ירושלים ולמרות שלא ניצחה, התרשם מיריבתו: "הפועל חיפה עשתה כמה דברים טובים ונצטרך ללמוד אותה כדי לנצל זאת לטובתנו".

"ברור לי מה החשיבות של האוהדים של הפועל פתח תקווה", התייחס המאמן לקהל הגדול של הקבוצה. "אני מקווה שיחד נוכל להשיג תוצאות טובות". על הבחירה באוזן אמר קורצקי: "אורי צבר ניסיון בבית"ר ירושלים ומכבי חיפה, הוא כמו עוד מאמן ולכן הבחירה בו". בתוך כך, במלאבס קיבלו גם חדשות טובות, כשעמרי אלטמן חזר להתאמן. "זה משמח אותנו מאוד. אני מקווה שהוא יהיה זמין לשבת, ואם לא, אז בשבוע הבא", סיפר.