טביב החליט: גיא לוי ימשיך אם בית"ר י-ם תסיים רביעית

שני הניצחונות גרמו לגל גדול של אופטימיות בבירה. טביב מעוניין שהמאמן ימשיך אם בית"ר תסגור את העונה בצמרת. במועדון יתבעו אוהדים שעקרו כסאות בחיפה. היום: דיון בבית הדין בגלל היריקות לעבר אחמד עאבד

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.02.15 - 10:06
טביב כבר מבסוט. גיא לוי (אלן שיבר)
טביב כבר מבסוט. גיא לוי (אלן שיבר)
תחילת כתבה

שני הניצחונות שהשיג גיא לוי במשחקים הראשונים שלו כמאמן בית"ר ירושלים, 1:3 על קרית שמונה ו-3:4 על הפועל חיפה, קירבו אותו לפלייאוף העליון. אם וכאשר הירושלמים יבטיחו מקום בין 6 הראשונות, יוכל לוי להתרכז במטרה הבאה שהציב לו אלי טביב. הבעלים החליט כי גיא לוי יקבל חוזה לעונה הבאה במידה שיסיים במקום הרביעי, בו נמצאת בית"ר כיום (צמודה למכבי פ"ת). הבעלים והמאמן נמצאים ביחסים חמים ולאחר ה-3:4 הדרמטי על הפועל חיפה נכנסו מחובקים לחדר ההלבשה.

"גיא עושה עבודה נהדרת עד עכשיו ואלי מאוד מרוצה", אמר מקורב לטביב. בצד זאת, המשא ומתן עם עוזר המאמן המיועד רפי כהן נקלע לקשיים בשל דרישות כספיות שטביב לא מוכן לעמוד בהם בשלב זה. למרות זאת, במועדון טענו כי הפער ניתן לגישור ולא מן הנמנע שיגיעו להסדר בקרוב.

באסיפה לפני אימון הבוקר אמר גיא לוי לשחקנים: "הדבר הראשון שאני מבקש זה שנשמור את הרגליים שלנו על הקרקע. אנחנו כאן כדי לשחק ולכן אני מבקש שנתרכז באימונים ובאיך מגיעים למשחק מוכנים". מהאימון נעדרו אבישי כהן וסתיו שושן שנמצאים עם הנבחרת הצעירה, וכן בן מלכה, תומר סוויסה ושלומי אזולאי החולים. לקראת המשחק מול בני סכנין, שיתקיים ללא קהל, עומר אצילי יחזור לסגל. דני פרדה עשוי לרדת לספסל, כאשר לידור כהן, כובש הצמד משלשום, צפוי לפתוח. יתר ההרכב לא צפוי להשתנות.

בעניין אחר, אלי טביב נפגש אמש עם עורכי הדין של המועדון, אלעד אייזנברג ורוני מוזסון, והנחה אותם לפעול ביד קשה. הבעלים דורש שיגישו תביעות אזרחיות נגד האוהדים שעקרו את הכסאות באיצטדיון סמי עופר או התפרעו במשחקי אחרים. טביב עודכן גם כי בימים האחרונים הוגשו תלונות במשטרת נתניה כנגד מספר אוהדים שהיו שותפים לכאורה בזריקת המצתים לעברו של מגן נתניה, עיאד אבו עביד, תקרית שגרמה להפסד של מאות אלפי שקלים לבית"ר בבית הדין המשמעתי.