נדיב: כך דירבן אבי לוזון את שחקני מכבי פ"ת

יו"ר ההתאחדות לשעבר הבטיח מענק. בן שמעון המריא לארה"ב על מנת לבקר את אביו ולא יעמוד על הקווים במשחק מול בית"ר ירושלים

רועי זריהן  14.02.15 - 07:30
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה קרובה להבטיח את מקומה בפלייאוף העליון. אחרי שרשמה ניצחון שלישי ברציפות, 0:2 בחוץ על הפועל עכו, הקבוצה של רן בן שמעון פתחה פער של שש נקודות מהמקום השביעי, כשבקופה נותרו 12 נקודות בלבד.

מי שנהנה מאוד מהתקופה האחרונה הוא אבי לוזון, שכנראה נמצא במצב רוח נדיב במיוחד. אחרי שכבר נתן מענק של 2,000 שקלים לשחקנים בשבוע שעבר, יו"ר המועדון לשעבר ויו"ר ההתאחדות היוצא נכנס לחדר ההלבשה אחרי הניצחון על עכו והבטיח להעביר לכל שחקן מענק של 10,000 שקלים, אם ישיגו 10 נקודות בארבעת המחזורים האחרונים של העונה הסדירה.

אחד האחראים העיקריים ליכולת של מכבי פ"ת הוא כמובן רן בן שמעון, שמיד אחרי המשחק המריא לארצות הברית על מנת לבקר את אביו. בן שמעון ישהה בארה"ב 10 ימים ויחמיץ את המשחק במחזור הקרוב נגד בית"ר ירושלים. מי שיחליף את בן שמעון על הקווים הוא עוזרו, ייטב לוזון, כשעומר גולן, המנהל המקצועי, יעלה על טרנינג ויעזור ללוזון ג'וניור במהלך האימונים.

חגי גולדנברג התייחס לניצחון בעכו: "היה משחק באמת קשה, אפילו שהתוצאה היא 0:2. ידענו שאנחנו באים למשחק מול קבוצה שחייבת לנצח ואני שמח שניצחנו. אנחנו רוצים להגיע לפלייאוף העליון, לא נסתיר את זה. מה הסוד? אין סוד. לאט לאט התחברנו ואני שמח שאנחנו נמצאים איפה שאנחנו נמצאים".