אילוז: "בוז מהאוהדים? מקבלים את זה באהבה"

מגן ב"ש אחרי ה-0:1 על הפועל ת"א. שביעות רצון גדולה משלומי ארבייטמן

רועי זריהן  15.02.15 - 08:00
תחילת כתבה

"שאף אחד לא יספיד אותנו", כך אמרו הבוקר (ראשון) בהפועל באר שבע לאחר ששאבו הרבה מאוד ביטחון אחרי מה-0:1 אמש על הפועל תל אביב וצמצום הפער ממכבי ת"א והפועל קרית שמונה (שייפגשו מחר). במועדון ציינו לטובה את שלומי ארבייטמן, שנמצא בכושר הבקעה נהדר במחזורים האחרונים (6 שערים בארבעת המשחקים האחרונים, כולל בגביע).

״לא מעט אנשים פקפקו ביכולת של ארבייטמן, היום כולם אוכלים את הכובע״, אמרו חבריו לקבוצה. גם שחקני ההגנה זכו להרבה מאוד מחמאות, בעיקר הרכש הטרי לוואי טאהא, שהשתלב במהירות בקבוצה.  אלישע לוי העניק לשחקניו יומיים של מנוחה לאחר שהקבוצה שיחקה שלושה משחקים בשבוע האחרון.

אביתר אילוז סיפר על התחושות במועדון לאחר שחלק מהקהל לא אהב את היכולת: "זה היה חשוב לנו מאוד, ניצחנו בכוח. אנחנו מקבלים את השריקות באהבה. יכול להיות שהם ציפו ליותר מאיתנו. לא תמיד אפשר לשחק טוב, יש יריב מולנו".

אז את מי מעדיפים בב"ש לראות חוגגת בסיום משחק העונה בבלומפילד? המגן הוותיק אמר: "אנחנו לא מרימים ידיים בנוגע למאבק. מה שיהיה בין מכבי לק"ש יהיה טוב לנו. אחרי שעשינו את העבודה שלנו, לא משנה לנו מה תהיה התוצאה". על יכולתו במפגש מול הפועל ת"א הוסיף: "אני חושב שנתתי חומר למחשבה לאלישע לוי לקראת השבוע הבא. אני רק בן 31, יש לי עוד כמה שנים טובות לשחק".