לאחר הפיצוץ מול עכו: קהינדה חתם בכפר סבא

חלוץ מכבי ת"א כבר היה בדרך לצפון, אך העלה את דרישותיו הכספיות. יחזק את העולה החדשה. אבידור הגיע להסדר פיצוי ושוחרר

תומר לוי ושירלי בר דיין  13.08.15 - 20:16
חיזוק מרשים לכפ"ס. קהינדה
חיזוק מרשים לכפ"ס. קהינדה
תחילת כתבה

אחרי ששיחק בהפועל עפולה בעונה שעברה, לנרי קהינדה היה בדרך לחזור לשתף פעולה עם ירון הוכנבוים בהפועל עכו. האחרונה הגיעה לסיכום עם מכבי תל אביב על השאלתו של החלוץ, שהעברתו למוסקרון הבלגית לא צלחה, אך העסקה פוצצה לאחר שהניגרי העלה את דרישותיו הכספיות.

מי שהרוויחה מההפקר, אם כן, זו לא אחרת מאשר הפועל כפר סבא. העולה החדשה לליגת העל ניצלה את הפיצוץ בין הפועל עכו לקהינדה, פתחה בעצמה במשא ומתן עם השחקן והחתימה אותו במהרה על חוזה לעונה. קהינדה יגיע לירוקים מהשרון בהשאלה ממכבי תל אביב.

בעונה שעברה קהינדה כבש 20 שערים עבור הפועל עפולה, כאשר בעונה שלפני כן הושאל להכח עמידר רמת גן. הוא היה אמור להימכר ממכבי תל אביב למוסקרון הבלגית בכחצי מיליון יורו, אבל הדבר לא יצא אל הפועל בסופו של דבר.

יובל אבידור הגיע להסדר פיצוי עם הפועל עכו ויעזוב, לאחר שהיה מושעה בשלושת השבועות האחרונים. סכום הפיצוי עדיין לא ברור, אך כעת אבידור שחקן חופשי והוא רשאי לנהל משא ומתן עם קבוצות אחרות. החלוץ הגיע היום למתחם האימונים כדי לקחת את חפציו.

הפועל עכו עברה רק אתמול בבקרה ולחלק ההתקפי שלה צורף ניגרי נוסף, סמואל גילמור, שחתם אתמול בקבוצה. הקבוצה של הוכנבוים תפתח את ליגת העל בשבוע הבא מול הפועל חיפה.