הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הדיון בעניין בן חיים עשוי להידחות. ישחק בחיפה?

מכבי תל אביב ביקשה דחייה בשל יום כיפור, הבלם עשוי להרוויח מההפקר. פרדראג ראיקוביץ': "מודה לאלה שמחכים שאפול"

שירלי בר דיין ומוטי פשכצקי  22.09.15 - 14:55
תחילת כתבה

מכבי תל אביב מצאה פירצה שתאפשר את שיתופו של טל בן חיים מול מכבי חיפה? ראשי האלופה הגישו בקשה לדחות את הדיון בעניינו של הבלם המתוכנן ליום חמישי, זאת בטענה כי בשל יום כיפור הם אינם יכולים להתכונן כראוי. היועצים המשפטיים של מכבי שוחחו עם תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף, וביקשו שלא יביע התנגדות. אם הבקשה של מכבי תאושר, הרי שבן חיים יוכל לשחק בסמי עופר בשבת. גורמים במחלקה המשפטית מסרו כי ביום חמישי תתקבל ההחלטה אם לאשר את הבקשה.

ללא קשר לבקשת הדחייה, במכבי ת"א יבדקו עד לדיון את השלכות העמדתו לדין של טל בן חיים על סמך צילומי הטלויזיה. מדובר בשחקן השני שיעמוד בפני דייני בין הדין על סמך צילומי הטלויזיה, כאשר קודם לכן היה זה קרלוס גרסיה שעמד לדין בעקבות אירועי הדרבי. האחרון הגיע לעסקת טיעון במסגרתה המיר את עונשו בפעילות למען ילדים בבית חולים.

בקבוצה אמרו היום: "על פניו יש פה בעייתיות. נגיד שירשיעו ויענישו את בן חיים, מכבי חיפה תוכל לבוא ולבקש שיבטלו את האדום של טאלב טוואטחה גם כן על סמך מצלמות הטלויזיה. עצם ההעמדה לדין היא בעייתית. יש שופטים במגרשי כדורגל, פעם אתה נהנה מההחלטות וגם מהטעויות שלהם ופעם אתה סובל. אם טל יורשע, ההשלכות עשויות להשפיע על כל הכדורגל הישראלי".

 ארבעה משחקים בלבד לבש פרדראג ראיקוביץ' את המדים של מכבי תל אביב ומסביב כבר התחילו להטיל ספק בסכום הגבוה ששולם עליו - שלושה מיליון יורו. השוער בן ה-19 ביצע שתי טעויות שעלו לקבוצתו בספיגות (היציאה הגרועה מול ק"ש והזינוק המאוחר בשער הראשון של צ'לסי) והצליח לעורר אצל חלק מהאוהדים געגועים לחואן פאבלו, ששוחרר בבושת פנים.

ראיקוביץ' כנראה לקח ללב את הביקורות ובחשבון האינסטגרם שלו פירסם סטטוס בו כתב: "תודה לכל העיתונאים והאנשים הנוספים שלא יכולים לחכות שאטעה. אתם רק תעזרו לי לצאת מזה חזק יותר". לא ברור אם השוער הצעיר מתכוון לתקשורת הישראלית או הסרבית, אבל במכבי ת"א בוודאי מקווים שהוא יידע לשים בצד את הביקורת לקראת שני המשחקים החשובים מול מכבי חיפה בשבת ומול דינמו קייב בשלישי.