הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כפ"ס העבירה עוד 400 כרטיסים לאוהדי מכבי

ההערכה: 2,050 צהובים יגיעו ביום שבת ללויטה. נעים ישחק עם 2 בלמים

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  02.12.15 - 14:38
אלפיים צהובים בדרך ללויטה (אלן שיבר)
אלפיים צהובים בדרך ללויטה (אלן שיבר)
תחילת כתבה

הפועל כפר סבא העבירה 400 כרטיסים נוספים לטובת אוהדי מכבי תל אביב, לקראת המשחק בין הקבוצות בשבת הקרובה. בקבוצה מעריכים שכל הכרטיסים, שנמכרים באתר של משרד הכרטיסים "לאן", יימכרו בתוך שעתיים בלבד. ביציעי איצטדיון לויטה צפויים לשבת 2,050 אוהדי מכבי תל אביב ועוד 3,200 אוהדי הפועל כפר סבא.

במכבי תל אביב הדיעו לקהל בצהוב כי בשל תנאי האיצטדיון עליהם לאסוף פיזית את הכרטיסים ממשרד הכרטיסים, וכי בשבת הקופות במגרש כלל לא ייפתחו. בכפר סבא הודיעו בצעד נדיר כי הכניסה לאיצטדיון תהיה רק באמצעות רישום מוקדם ופנו בין השאר לאיגוד השופטים, להתאחדות לכדורגל ולכלי התקשורת, והודיעו שלא לאשר כניסה באמצעות תעודות זהות.

בנוסף, אוהדי מכבי תל אביב שיגיעו לאיצטדיון לויטה יוכלו לחנות רק בחניון הקאנטרי קלאב, שנמצא צפונית לאיצטדיון ולא תהיה כלל גישה עבורם לחניונים שנמצאים מסביב לאיצטדיון.

על פי האימונים האחרונים, נראה כי המאמן פליקס נעים יעבור לשלק עם שני בלמים, כאחד הלקחים מהמשחק מול הפועל באר שבע בשבת האחרונה 3:0). "לא ברור מי ישחקו במרכז ההגנה, אבל אחרי שמול באר שבע בקושי נגענו בכדור אין לפליקס ברירה", אמר אחד השחקנים, "ברור שמכבי יותר טובה מאיתנו אבל נצטרך פשוט לבוא ולשחק כדורגל, ולקוות לתפוס אותם לא מוכנים הגנתית".