הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני ב"ש: מכבי צפויה לעמוד לדין בגלל רימון עשן

משחק הבית הבא: מול הדרומיים. יוקאנוביץ' יצא מאוכזב מה-0:0 של מכבי ת"א בכפ"ס: "כמו הפסד. הגיע לנו לנצח". בן חיים: "לא שיחקנו כל כך גרוע". פליקס נעים: "שמנו עוד נקודה בקופה הקטנה"

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  05.12.15 - 22:23
תחילת כתבה

מכבי ת"א סגרה את הסיבוב הראשון במקום הראשון, אבל לא תמצאו חיוכים באוטובוס של הצהובים מאצטדיון לויטה בחזרה לקרית שלום. הצהובים נפרדו ב-0:0 מאכזב מול הפועל כפ"ס, העולה החדשה, ונותרו מעל ב"ש בטבלה רק בגלל הפרש שערים עדיף.

אם לא די בתוצאה המאכזבת הרי שבמכבי מודאגים גם בעקבות האירועים ביציע. כבר בדקה ה-1 של המשחק הודלקה אבוקה ביציע של אוהדי הצהובים, כאשר גם המשקיף משה עגייב וגם השופט גיא ברגר צפויים לציין את האירוע בדו"ח שלהם. כנגד מכבי עומד עונש של 30,000 שקלים על תנאי. משחק הבית הבא שלהם יהיה מול לא אחרת מאשר הפועל ב"ש ומעניין יהיה לראות כיצד ינהג בית הדין במקרה הנוכחי.

"שיחקנו טוב, יצרנו הרבה מצבים אבל לא היינו יעילים ב-30 מטר האחרונים", ניתח סלבישה יוקאנוביץ' את המשחק, "זה קורה, יצרנו הרבה מצבים אבל לא הבקענו. בהרבה דקות שיחקנו לפי תוכנית המשחק, ויצרנו הרבה מצבים. זה נכון שעשינו טעויות. הגיע לנו לקחת שלוש נקודות, אבל ככה זה בכדורגל".

המאמן הסרבי המשיך: "אני לא יכול להיות מרוצה כשאנחנו לא מנצחים, אבל בהרבה דקות שיחקנו טוב. זאת הליגה שלנו, אנחנו צריכים לכבד את הקבוצה היריבה. הם לחמו והגנו טוב מאוד. הם תפסו אותנו בטעויות. אם אתם חושבים שאנחנו ננצח את כל המשחקים אתם לא בכיוון. לפעמים גם נפסיד ולפעמים גם נעשה תיקו. אנחנו קבוצה שעדיין צריכה להשתפר".

"הליגה מאוד ארוכה", הזכיר יוקאנוביץ', "הפסדנו שתי נקודות, זה כמו הפסד עבורנו, אבל יש עוד משחקים. כלום לא גמור. באר שבע תילחם, אבל גם אנחנו".

מאמן מכבי דיבר גם על הטיול לאוקראינה באמצע השבוע, שינעל עבורה את קמפיין הצ'מפיונס: "אני לא מאוכזב מהקמפיין. אני מנסה לשפר את העבודה שלי, המטרה שלנו כמו תמיד זה לנצח. אני לא מאוכזב. אני מסתכל קדימה אל קייב".

טל בן חיים, בלם הצהובים, התעקש: "אנחנו צריכים להראות טוב יותר, אבל כל הכבוד לכפ"ס. אני מבין שמצפים מאיתנו ליותר, אבל אני לא חושב ששיחקנו כל כך רע. היה קשה להניע כדור על המגרש, והשוער שלהם הציל כמה הצלות טובות".

"שמתי עוד נקודה בקופה הקטנה שלנו, נמשיך הלאה. מי שחזיר נשאר רעב, יש לי את רעננה בשבוע הבא ואני שמח בחלקי", אמר פליקס נעים, שהתייחס גם להופעה של אוהד כהן בן ה-40, "אני לא חושב שהגיל משחק תפקיד. כשאתה שומר על חיים ספורטיביים אין שום בעיה".