הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תכנית השיפוץ במושבה עדיין לא אושרה במכבי

האלופה מחכה להחלטת עיריית תל אביב לגבי שיפוץ אצטדיון בלומפילד

שירלי בר דיין
שירלי בר דיין  06.12.15 - 17:15
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עדיין ממתינה להחלטת עיריית תל אביב האם אצטדיון בלומפילד ייכנס לשיפוצים בקיץ הקרוב, ולאחר מכן היא תקבל החלטה סופית האם לשחק באצטדיון המושבה בעונה הבאה. הקבוצה כבר הגיעה לסיכום עקרוני עם הנהלת האצטדיון בפתח תקווה על כך שתשחק שם, אך היא עדיין לא אישרה אותו סופית.  בשבוע שעבר הגישו אנשי החברה העירונית של פתח תקווה להנהלת הקבוצה תכניות השיפוץ, אולם בשלב זה הן עדיין לא אושרו על ידי הצהובים.

עוד לפני שהיא תדע איפה היא תשחק בעונה הבאה, מכבי ת"א מתרכזת בלקחת את האליפות העונה ואמש (שבת) היא תקעה לעצמה מקל בגלגלים עם 0:0 מול הפועל כפ"ס בלוויטה. "היה לנו חשוב מאוד לשמוע פרגון מהמאמן, גם כשלא הצלחנו להבקיע". כך אמרו אמש (שבת) מספר שחקנים, אחרי המחמאות ששמעו מסלבישה יוקאנוביץ' למרות 2 הנקודות שהם שמטו  אחד מהם הוסיף: "אף אחד לא חשב אחרי בני יהודה שיהיה לנו משחק קל. הגענו אתמול להמון מצבים וגם המאמן ניסה להוסיף את ברק יצחקי בשלב מוקדם כדי שנכבוש, אבל לא תמיד זה הולך. חשוב לנו לשמוע שהוא מעריך".

"הדבר היחיד שלא עבד זה שלא הבקענו", התעקש קרלוס גרסיה, "יצרנו מספיק מצבים בשביל לכבוש. לפעמים יש לך הזדמנות אחת טובה. אנחנו מאוד מרוצים מהחלוצים, זה שלשוער לא הייתה הרבה עבודה לא אומר שלא הגענו להרבה מצבים. אני חושב שאנחנו יכולים להיות שמחים מהעבודה שהשקענו, אם נשחק ככה ננצח ב-9 מתוך 10 פעמים".

הבלם התייחס למאבק מול ב"ש: "לא ידענו מה הם עשו. אני חושב שיש לנו עוד שלושה משחקים מולם, זו עדיין 2015, יש עונה ארוכה. לא נהיה אלופים אם ננצח משחק אחד. הם יילחמו עד הסוף, הרבה תלוי בהם. זה לא שונה מהשנים האחרונות".

הצהובים ייצאו כבר מחר לקייב למשחק מול דינמו ביום רביעי הקרוב, ממנו ייעדר טל בן חיים הבלם שספג כרטיס אדום מול צ'לסי בסמי עופר. יוקאנוביץ' העדיף לצאת מוקדם לאוקראינה בעיקר כדי שהשחקנים יצליחו להסתגל קצת יותר טוב למזג האוויר הקר, ובקבוצה הצטיידו בציוד חורף על מנת להתמודד עם הקור ועם הטמפרטורות שצפויות לרדת מתחת לאפס בשעת המשחק.

"עבורנו זה עדיין מלהיב כי זה משחק בליגת האלופות", אמר המאמן הסרבי לקראת המשחק שינעל את הקמפיין עבור מכבי, "זו הזדמנות נוספת בשבילנו להתמודד מול יריבות ברמה הזו. יהיה קר באוקראינה, נשחק מול יציעים ריקים, זה לא מצב נורמלי. אבל זה עדיין משחק צ'מפיונס, וזה חשוב לנו לצבור ניסיון ולנסות לנצח את המשחק. לא אכפת לנו מי תעלה לשלב הבא, אנחנו קבוצה גאה ונעשה את 100 האחוז שלנו כדי להשיג תוצאה טובה".

גם גרסיה כבר מביט קדימה למסע לאוקראינה. "יהיה מאוד קשה, זה המשחק האחרון בצ'מפיונס, ניתן הכל", אמר הספרדי, "כולם חייבים לבוא מחוייבים ולתת את המיטב. הפסדנו הזדמנויות טובות לקחת נקודות בבית, זו ההזדמנות האחרונה. אנחנו לא יודעים מתי תהיה הזדמנות עוד פעם".