מגעים מתקדמים בין חיפה לעומרי אלטמן

הירוקים בודקים אפשרות להביא את הקשר האדום בטרייד בין המועדונים. אכזבה בכרמל מתיפקודו של מולנסטיין

תומר לוי ושירי אלג'ם  11.01.17 - 20:35
תחילת כתבה

האם מכבי חיפה בדרך לעוד חיזוק? הירוקים מקיימים מגעים מתקדמים לצירופו של עמרי אלטמן מהפועל תל אביב, כאשר הצדדים דנים ביניהם באפשרויות הקיימות לבצע את ההעברה.

כרגע ישנה אפשרות שהקבוצה של רנה מולנסטיין תעביר שחקנים להפועל ת"א תמורת הקשר. שחר הירש, עאיד חבשי ואיסמעיל ריאן הם השלושה שעל הפרק. מוקדם יותר, אלטמן לא הגיע לאימון של הפועל תל אביב, לאחר שנודע לו כי קבוצה לא תוכל לעמוד בחוזה שלו. על האפשרות שיגיע לחיפה, פירסמנו כאן לראשונה.

ביקורת על מולנסטיין בעקבות ההפסד בבאר שבע

בינתיים אכזבה גדולה במכבי חיפה בצד המקצועי. אחרי שהירוקים מהכרמל רשמו אמש (שלישי) את הפסדם השלישי בארבעת המשחקים האחרונים וירדו למקום החמישי בטבלה, גורמים במועדון מפנים את האשמה כלפי ניהול המשחק של המאמן רנה מולנסטיין.

"זה לא רק המשחק מול באר שבע", אמרו במכבי חיפה. "אולי אפשר היה לפתוח במערך שונה, אבל פשוט אין טביעת עין של מאמן. הקבוצה לא מתקדמת, וזה בלי קשר לבנייה שהיא עוברת עכשיו". במועדון עדיין מנסים לשמור על אופטימיות: "יש הרבה פוטנציאל ואנחנו מקווים שבהמשך זה ייראה טוב יותר. השינוי צריך להגיע כבר בקרוב יחד עם ההגעה של השחקנים החדשים".

המאמן ההולנדי רנה מולנסטיין אמר לחניכיו בחדר ההלבשה: "אהבתי את התשוקה והמחוייבות שלכם, אנחנו צריכים לקחת את זה הלאה. אין לי משהו רע להגיד ואני לא יכול לבוא בתלונות, צריך פשוט להמשיך קדימה".
בנושא אחר, אוהדי מכבי חיפה השחיתו אמש מספר תאי שירותים באיצטדיון טרנר.

אחרי שעבר את כל הבדיקות הרפואיות והסידורים הנדרשים, עומר דמארי אמור לחתום היום על חוזה השאלה לשנה וחצי במכבי חיפה. בנוסף, המגעים עם החלוץ הנורבגי פיטים אזמי נמשכים ולמרות שייקח עוד קצת זמן עד שיחתום, והצעות נוספות שקיבל ממועדונים אחרים, נראה שהמשכורת הגבוהה שהוצעה לו בכרמל תביא אותו בסופו של דבר לירוקים. במקביל, המנהל הספורטיבי תור כריסטיאן קרלסן מחפש מועמדים נוספים לתפקיד הקשר האחורי.

נכון לעכשיו, לא ברור עדיין אם הבלם הולמאר איולפסון יוכל לפתוח על חשבונו של מארק ואליינטה המורחק כבר בשבת הקרובה מול מכבי פתח תקווה, זאת מאחר והוא לא שיחק או התאמן במהלך החודשיים האחרונים.

במכבי חיפה מנסים לקדם גם את הבאתו של עמרי אלטמן, עליה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט. במועדון בוחנים אפשרות לצרף את קשר הפועל תל אביב בתמורה למספר שחקנים, ביניהם שחר הירש, איסמעיל ריאן, אייל משומר ועאיד חבשי.