הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הפתעה: וואקמה, ברדה וקורהוט ינוחו מול חיפה

רוטציה בהרכב ב"ש, שמחפשת ניצחון ראשון אי פעם בסמי עופר: "לא חושבים בכלל על מכבי ת"א". בכר שוקל לפתוח עם שלושה בלמים

רועי זריהן  25.04.17 - 13:03

כשתואר אליפות מעבר לפינה, הפועל באר שבע תתארח הערב (שלישי, 21:00, ישיר ב-5SPORT) אצל מכבי חיפה ותנסה לרשום ניצחון ראשון על הירוקים בסמי עופר בכל המסגרות. למרות הסטטיסיקה השלילית, אצל האלופה בטוחים שאפשר יהיה לשבור הערב את "המנחוס".

  • הערב ב-21:00, ישיר ב-5SPORT: מכבי חיפה - הפועל ב"ש

האלופה מגיעה לסמי עופר עם רצף של שמונה ניצחונות. עוד אחד כזה ישווה את רצף הניצחונות הארוך ביותר של המועדון, שנקבע בתקופת בכר, ועומד על תשעה ניצחונות. "המשחק מול מכבי ת"א ממש לא מעניין. הדבר היחיד שמעניין זה המשחק הערב", אמר שחקן בקבוצה.

מבחינה מקצועית, ברק בכר הפתיע כשהחליט לבצע רוטציה בהרכב בשבוע שכולל שלושה משחקי חוץ ועל פי המסתמן, טוני וואקמה, אליניב ברדה ומיחאי קורהוט יישארו מחוץ להרכב, כשגם מיגל ויטור לא צפוי לשחק. במקומם, בן שהר, מיכאל אוחנה ובן תורג'מן יפתחו, גם וויליאם סוארס בתמונת ההרכב.

בכר גם שוקל לפתוח במערך של שלושה בלמים. אגב, ניב זריהן, שהחלים כמעט באופן מלא מהפציעה שלו, לא צפוי להיות בסגל גם הערב על מנת לאפשר לו לחזור למגרשים בצורה בטוחה יותר.

אם אפשר לסמן נקודת תורפה מבחינת הפועל באר שבע במחזורים האחרונים, אז אפשר לדבר על היכולת של הקבוצה במחציות הראשונות בשלושת המחזורים האחרונים. מול מכבי פתח תקווה ובני סכנין נקלעה האלופה לפיגור (למרות המהפך), כשגם מול בית"ר י-ם, האדומים לא הציגו יכולת טובה בחצי הראשון. "מול סכנין התחלנו לא רע, אבל זה נכון שאנחנו לא מתחילים טוב את המשחקים האחרונים שלנו וברק שם איתנו דגש על העניין הזה. נקווה שהערב הדברים התנהלו אחרת", אמר שחקן בקבוצה.

אגב, כל 3,000 הכרטיסים שהוקצו לרשות אוהדי האלופה נמכרו במכירה המוקדמת וההערכה היא שכ-4,000 אוהדים אדומים בסך הכל יעשו את דרכם מבירת הנגב לסמי עופר.