הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשש באשדוד: "הפסד ואנחנו בבעיה גדולה"

דאגה גדולה בקבוצה של בן שמעון שתפגוש את הפועל ת"א בשבת

רועי זריהן  25.04.17 - 08:19

תגיות: מ ס אשדוד

במ.ס אשדוד לא מאמינים שזה שוב קורה להם. עד המחזור האחרון היו בטוחים במועדון שגם בעונה הבאה הם ישחקו בליגת העל, אבל בעקבות הניצחונות של אשקלון והפועל תל אביב, הפער כעת מהקו האדום עומד על 5 נקודות בלבד.

בשבת הפועל תל אביב תגיע לאצטדיון הי"א למשחק שיכול לסבך עוד יותר את הקבוצה של רן בן שמעון. "הפסד בשבת וניצחון של אשקלון ונהייה בבעיה גדולה,  סכנת ירידה ממשית", אמר שחקן בקבוצה. כמובן שהזיכרון מלפני שנתיים לא תורם לשקט במערכת, אז ירדה הקבוצה לליגה הלאומית לאחר שלא ניצחה אף משחק מארבעה עשר המחזורים האחרונים.

עם רצף של 4 מחזורים ללא ניצחון, בשורה התחתונה המצב של מ.ס אשדוד בטבלה דומה לזה שהיה כשבן שמעון קיבל את הקבוצה לפני שמונה מחזורים. גם אז הפער של אשדוד עמד על 5 נקודות מהקו האדום ולמרות שהפסיד רק פעם אחת מאז שהגיע לעיר הנמל, בן שמעון רשם רק שני ניצחונות לצד 5 תוצאות תיקו ומאזן שערים דל של 5 שערי זכות בלבד בשמונה מחזורים.

עוד נתון מדאיג מבחינת המאמן, כשהוא על הקווים הוא עדיין לא הצליח להוביל את קבוצתו לניצחון, כששני הניצחונות שהושגו בקדנציה שלו הגיעו בזמן שהיה מורחק ורוני אוואט העביר את המשחקים. "רן הוא גאון כדורגל, אין בזה ספק. אבל גם הוא יודע שבשביל להישאר בליגה אסור לנו להפסיד בשבת", אמר גורם במועדון.

עד לסיום העונה נשארו לאשדוד משחקים מול הפועל תל אביב בבית (שבת הקרובה), משחק חוץ מול הפועל רעננה ומשחק בית מול בני יהודה.