הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני ק"ש: שחקני בני יהודה בילו עד 12 בלילה

יומיים לפני משחק הם השתתפו בערב גאלה של אברמוב באישור המועדון

רועי זריהן  26.04.17 - 19:10

בני יהודה תנסה להבטיח מחר (חמישי, 19:30) עונה נוספת בליגת העל ובשביל שזה יקרה היא צריכה לנצח בבית את הפועל קריית שמונה החבולה והמושפלת. "זה ממש לא הולך להיות קל. קריית שמונה תבוא להילחם על הכבוד שלה", אמר שחקן בקבוצה.

היום בבוקר קיימה הקבוצה את האימון המסכם שלה לקראת המשחק מחר. הקשר רועי גורדנה לא יעמוד לרשותו של המאמן ניסן יחזקאל בגלל צבירת חמישה כרטיסים צהובים ומי שתורגל במקומו בהרכב הוא סתיו פיניש.

כאמור, בני יהודה עדיין לא הבטיחה את הישארות שלה ועל מנת לנסות להוריד, קיבלו השחקנים אישור להגיע לערב גאלה של החברה של הבעלים, ברק אברמוב. הבעיה היא שהאימון למחרת התקיים ב-11 בבוקר והשחקנים היו צריכים להגיע למגרש האימונים בשכונת התקווה עד השעה 10:00. "אולי זו הסיבה שאף אחד מהשחקנים הזרים לא הגיע לאירוע. זה אולי היה נראה להם מוזר שיוצאים יומיים לפני משחק", אמר שחקן בקבוצה. מי שעוד לא נכח באירוע היה יחזקאל, שנעדר בשל אזכרת אימו.

ואם כבר הזכרנו את עמדת המאמן, אז כידוע, אברמוב מאוד רוצה לראות את יוסי אבוקסיס על הקווים בעונה הבאה וכפי שכבר פרסמנו, ההצעה של הבעלים למאמן סכנין היא חוזה לשנתיים ועל פי מקורבים לשני הצדדים רוב הפרטים כבר סגורים. הבעיה היא שעד שבני יהודה לא תבטיח את הישארות שלה בליגה לא תתבצע החתימה, שכן, במועדון לא רואים לנכון לשלם למאמן סכומים כל כך גדולים בליגה הלאומית. לערוץ הספורט נודע שההצעה של אברמוב לאבוקסיס עומדת על כ-650 אלף שקלים נטו לעונה.