הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אחרי חודש: צעירי יחזור לסגל של בני יהודה

המגן שלא שיחק בגלל הסחבת בחידוש החוזה יתלבש, זובאס וקנדיל יפתחו. סתיו פיניש צפוי להחליף את רועי גורדנה המוצהב

רועי זריהן  27.04.17 - 12:41

תגיות: ליגת העל

על מנת שלא להסתבך שוב במאבקי ההישרדות, בבני יהודה מבינים שהם פשוט חייבים לנצח הערב (19:30) את הפועל קרית שמונה באצטדיון המושבה. במועדון ביקשו מהשחקנים בשבוע האחרון שלא לחשוב על גמר הגביע מול מכבי תל אביב בסוף חודש ולהתרכז במשימה העיקרית, הבטחת ההישראות בליגת העל.

"הייתה תחושה שכבר נשארנו בליגה, אבל התוצאות במחזור האחרון הובילו לכך שאנחנו פשוט חייבים לנצח הערב", אמר גורם במועדון. הפער של בני יהודה מהקו האדום עומד ערב המחזור על 4 נקודות בלבד, אך הפסד שלה בתוספת ניצחונות של אשקלון (על הפועל כפר סבא) ושל הפועל תל אביב (על אשדוד) יעמידו את הזהובים רק נקודה אחת מעל הקו האדום.

מי שיחזור לשחק אחרי כחודש הוא המגן השמאלי בן צעירי. כזכור, השחקן הוצא מהסגל בעקבות הסחבת בהארכת חוזהו, אך למרות שלא הושגו הבנות ולא חלה התקדמות במגעים בין הצדדים, המאמן ניסן יחזקאל החליט כי בגלל חשיבות המשחק, צעירי יהיה בסגל לקרית שמונה.

החדשות הטובות לקראת המפגש הערב מגיעות מכיוונם של אמיליוס זובאס השוער ומאור קנדיל שישובו ל-11 של ניסן יחזקאל. מגן הזהובים יחזור אחרי שריצה עונש הרחקה מול אשקלון, בעוד השוער הליטאי החלים ממחלה של שבוע ויוכל לעמוד שוב בין הקורות.

גם איציק עזוז, שהחמיץ את המשחק האחרון בגלל פציעה, ישוב לסגל כשהוא עדיין לא כשיר במאת האחוזים ולכן יפתח על הספסל. מרקו יובאנוביץ' וטל כחילה עשויים לפתוח במרכב ההגנה. סתיו פיניש צפוי להיכלל גם הוא ב-11 של יחזקאל במקומו של רועי גורדנה, שייעדר בגלל צבירת כרטיסים צהובים.