הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קרע ברצועה לבוזגלו: הייתי קרוב למועדון פאר בטורקיה

כוכב הפועל באר שבע בתגובה ראשונה לבדיקה שקבעה כי ייעדר לפחות שישה חודשים: "זה נפל עליי כמו רעם ביום בהיר. שום דבר לא ישבור אותי". האדומים יציעו לו חוזה חדש

רועי זריהן  27.04.17 - 16:35

מכה קשה למאור בוזגלו והפועל באר שבע. כוכב האלופה עבר הבוקר (חמישי) בדיקת MRI ובה התגלה כי הוא סובל מקרע ברצועה הצולבת בברך. המשמעות: בוזגלו גמר את העונה ולא יחזור לשחק בקרוב. הוא יעבור בדיקות נוספות שלאחריהן יוחלט האם לנתחו.

כזכור, בוזגלו נפגע במהלך ה-0:1 של הפועל באר שבע על מכבי חיפה ביום שלישי האחרון וסבל מכאבים עזים בברך. למרות בדיקת ה-MRI שעבר, בוזגלו יחכה לאבחנה רפואית נוספת ויבצע בדיקות מקיפות נוספות, עד אשר תתברר לחלוטין חומרת הפציעה שלו. כיוון שמיד לאחר המכה הברך צוברת נוזלים, לא היה ניתן לקבוע בבדיקה את גודל הקרע. רק ב-MRI השני יהיה ניתן לדעת בוודאות את חומרת הפציעה.

"הלוואי והייתם יודעים כמה קשה לי לכתוב את מה שאתם קוראים עכשיו", בוזגלו הגיב בפוסט מרגש ברשתות החברתיות. "בין דמעה לדמעה אני לוקח מרווח נשימה ומנסה להתאושש. "כמו רעם ביום בהיר", אין הגדרה מדוייקת יותר לפציעה שלי. אחרי שהייתי קרוב לחתימה באחת הקבוצות המפוארות בטורקיה, התבשרתי הבוקר כי אאלץ להיעדר מהמגרשים קרוב לחצי שנה, אבל אני יותר חזק מהכל וכלום לא ישבור אותי".

"עברתי כבר פציעה דומה ברגל השנייה לפני 8 שנים וחזרתי כמו ענק", הוא סיפר בכאב. "גם עכשיו אעשה כל דבר כדי לחזור כמה שיותר מהר וכמה שיותר טוב. ברגעים כאלה העולם מתהפך, אבל כאן בדיוק אנחנו נמדדים, בחוסן הנפשי והמנטלי שלנו. אני רוצה להודות לכל מי שדואג לי ולכל מי שתומך בי ברגעים אלו, אני משוכנע שהכל יהיה הרבה יותר מבסדר".

מדובר במכה קשה מאוד בעיקר לשחקן בן ה-29, שכידוע מסיים את חוזהו בהפועל באר שבע בקיץ הקרוב וכבר החל בחיפושים אחר קבוצה חדשה. במידה והוא אכן סובל מקרע ברצועה, בוזגלו ייאלץ לנוח בין חצי שנה לשמונה חודשים, מה שיקשה עליו מאוד למצוא קבוצה בעונה הבאה.

בוזגלו עבר עונה סוערת בב"ש. לצד תצוגות אדירות על הדשא, כולל שער ניצחון בסן סירו מול אינטר שהפך למפורסם, הקשר נכנס לא פעם לעימותים עם המועדון והמאמן ברק בכר, כשגם המו"מ בין הצדדים על הארכת חוזהו עלה על שרטון. בבאר שבע כעסו על בוזגלו, שישב בחוץ תקופה, אבל חזר ותרם רבות בדרך של האדומים לצלחת אליפות שניה ברציפות עם שבעה שערים ושישה בישולים.

למרות המחלוקות בין השחקן למועדון, בהפועל באר שבע התעדכנו בתוצאות הבדיקה והחליטו להציע לבוזגלו חוזה חדש, אבל בעלות נמוכה בהרבה מזה שדרש תחילה. האם למרות הכל, ודווקא אחרי הפציעה, מאור בוזגלו יישאר אצל האלופה?

אסי בוזגלו, אחיו של מאור, דיבר על הבשורה הקשה: "אין ספק שאפשר להגיד, ספגנו מכה קשה, כי אפשר להגיד שהבית הוא סביב מאור. כשראיתי את הפציעה היו לי חשדות. היום בבוקר קמתי ואמרתי לאשתי: 'תתפללי שזה או מיניסקוס או רצועה צידית, העיקר לא צולבת. בסופו של דבר מאור הודיע לי הבוקר והיית צריך לשמוע את הקול שלו, את הבכי בשביל להבין".

"הוא בכלל לא היה צריך להגיד לי מה תוצאת הבדיקה הסופית. אני יודע שהוא חזק והוא יחזור כמו בפעם הקודמת. אני מוסר לו שיהיה חזק ושאנחנו פה בשבילו בכל מה שהוא צריך. מי שבוחר במקצוע הזה יודע שזה מקצוע אכזר ועם כל הצער והכאב, חשוב מאוד שאשקלון תישאר בליגה, באר שבע תזכה באליפות ושבני יהודה תזכה בגביע וזה אולי ימתיק קצת את הפציעה הזאת".

על התזמון של הפציעה (כשלמאור אין עדיין חוזה): "מה שקורה עם באר שבע זה הדדי. זה גם מהצד של שלה וגם מהצד של מאור וזה מחמם את הלב לשמוע את הדבר הזה. בכל מה שנוגע לצד הכלכלי, זה הכי פחות מטריד אותנו, כי מאור לא רעב ללחם".

"אני הייתי מציע לו לקחת את הזמן ויחשוב טוב. יש לו עכשיו בין 8-6 חודשים בשביל לעבוד על עצמו ועל השיקום ושיחזור חזק כמו בפעם הקודמת. הדבר היחיד שמטריד אותנו הוא עניין החוזה, כי אנשים מעריכים אותו והוא מקצוען ברמות הגבוהות ביותר. בשורה התחתונה זה נתון לשיקול דעתו של מאור".