הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פרסום ראשון: אשקלון ביקשה להעמיד לדין את בן רייכרט

במועדון רוצים שקשר הפועל ת"א ייענש על סמך צילומי הטלוויזיה אחרי שחבט בעזריאל ולא הורחק

רועי זריהן  30.04.17 - 14:40

אכזבה ותסכול גדול בהפועל אשקלון אחרי ההפסד אתמול (שבת) 1:0 להפועל כפר סבא. התוצאה קטעה רצף של 5 מחזורים ללא הפסד ולמעשה קבעה שהמשחק במחזור הקרוב מול הפועל תל אביב יכריע ככל הנראה את זהות היורדת.

בינתיים, הנהלת אשקלון החליטה לפנות למנהלת ולהתאחדות בבקשה להעמיד לדין את בן רייכרט על סמך צילומי הטלוויזיה בעקבות האגרוף ששלח לחן עזריאל. כזכור, קשר הפועל ת"א פגע בחלוץ אשדוד במהלך המשחק אחרי שכבר היה לו כרטיס צהוב, אך לא הורחק.

ובחזרה למשחק מול כפ"ס. "אנחנו פראיירים", אמר שחקן באשקלון, "ניצחון, והיינו נשארים בליגה בוודאות". לצד האכזבה מהתוצאה, באשקלון מבינים ומודים שלא הגיע להם לנצח. "שיחקנו לא טוב, אבל כפר סבא גם לא עשתה יותר מדי", אמר גורם במועדון, "תיקו היה משקף יותר את מה שקרה על הדשא". בסיום המשחק ניסו המאמן יובל נעים ועוזרו אלי לוי לעודד את השחקנים. "עכשיו הכל מתנקז לשבוע הבא", אמר נעים, "בשורה התחתונה הכל עדיין תלוי בנו. אנחנו מאמינים בכם ואנחנו נצליח להישאר".

מול הפועל ת"א, אשקלון תצטרך להסתדר ללא אחד השחקנים הכי חשובים וטובים שלה, יוסיפ איבאנצ'יץ', שהורחק אתמול בכרטיס אדום. אגב, הערכה היא שאיבאנצ'יץ' גם סיים את העונה לאחר ששופט המשחק, אלי חכמון, ציין בדו"ח השיפוט שלו שהחלוץ הקרואטי קרא לעברו: "אני אז**ן אותך אחרי המשחק". איבאנצ'ץ' יעמוד לדין בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל והערכה היא שלא יחזור לשחק העונה.