הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פתחו את היומנים: ב"ש תחגוג אליפות ב-18.5

בעירייה מצפים ל-100 אלף. ברדה יזמן את צדק ומליקסון להנפת הצלחת

רועי זריהן  02.05.17 - 12:25

כשהאופוריה מהזכייה באליפות עדיין באוויר, שחקני האלופה יחזרו היום (רביעי) לאימונים לקראת משחק ההכתרה הרשמי ביום שני מול מכבי פתח תקווה, לאחריו גם יקבלו את צלחת האליפות. כמובן שמי שיניף את הצלחת הוא הקפטן ואחד הסמלים הכי גדולים של המועדון, אליניב ברדה.

אחרי שבעונה שעברה בחר ברדה להניף את הצלחת עם מאור מליקסון ומאור בוזגלו, השנה יתלוו לקפטן לרגע המרגש שיר צדק ומאור מליקסון. כמובן שהבחירה של ברדה אינה מקרית, שכן מדובר בשני סגני הקפטן שלו, כשמליקסון הוא הסגן הראשון וצדק השני. בעונה שעברה בוזגלו היה סגן הקפטן השני, אך לפני תחילת העונה החליט ברק בכר למנות את צדק במקומו של בוזגלו.

אגב, בעיריית באר שבע ובמועדון גיבשו תאריך לחגיגות האליפות הרשמיות. התאריך הנבחר הוא ה-18.5 וכרגע נראה ששלומי שבת ועדן בן זקן יגיעו לשמח את עשרות אלפי האוהדים שצפויים להגיע. כזכור, בחגיגות האליפות של השנה שעברה הגיעו כ-100,000 אוהדים אדומים. "גם השנה אנחנו מצפים למספר דומה", אמר גורם בעירייה.

 בתוך כך, ברק בכר החמיא לעוזר המאמן עמיר נוסבאום בדף הפייסבוק האישי שלו: "הכרתי אותו לפני כ-10 שנים כשעבר לשחק בקריית שמונה. מהרגע הראשון הבנתי שמדובר בנוף שונה בכדורגל שלנו. בחור שקט, צנוע וקצת מופנם אבל חכם. עמיר התברר כחבר אמיתי שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות".

"שיחקנו ביחד 4 שנים ובתחילת השנה חזרנו לשתף פעולה יחד, הפעם על הקווים של ב"ש. עמיר הוא לא אחד שינסה להתבלט בכוח, הוא יעשה את העבודה שלו בשקט וביסודיות מופתית. היה לו חלק משמעותי מאוד בפן המקצועי של הקבוצה השנה, הוא העביר אימונים, אסיפות טקטיות על הקבוצות היריבות, אסיפות שאותן הוא ערך שעות על גבי שעות".

"עמיר עזר לי להכין אימונים ובהכנה לכל משחק, ונתן לי הרבה עצות מקצועיות שעזרו לקבוצה לנצח משחקים חשובים העונה", סיכם המאמן.